TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 51-jarige Ruud vraagt de lijsttrekkers naar zijn atelier in Amsterdam te komen, waar hij ze aan de tand voelt. "In Ingelijst wil ik op zoek gaan naar de werkelijke gelaagdheid van de politicus en die op een grafische manier weergeven", zegt Ruud, die bijvoorbeeld ook het lijflied van de politicus ter sprake brengt.
Als afsluiter van het interview maakt Ruud een schilderij voor de politicus, dat volgens de dj de lijsttrekker typeert. "Muziek is de rode draad in mijn leven, dus ook in mijn kunst. Iedereen heeft wel een bepaalde quote of zin uit een song wat het de soundtrack van zijn of haar haar leven maakt. Dit werk moet een letterlijke blauwdruk worden van de hoofdpersoon.”
Onder anderen lijsttrekkers Sigrid Kaag (D66), Jesse Klaver (GroenLinks), Thierry Baudet (FvD) en Lilian Marijnissen (SP) komen bij Ruud in zijn atelier langs. Ingelijst is vanaf maandag 22 februari te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Claude blikt in Open Casa Kerst terug op het Eurovisie Songfestival: 'Een klein soort trauma'
13:35Eva Jinek: 'Zo vier ik mijn kerst dit jaar'
13:16Dit programma vervangt Oogappels op de woensdagavond van NPO 1
10:36Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'
10:31Deze BN’ers komen voorbij in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast