TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al op zijn vijftiende maakte Ruud zijn debuut in de soapserie en hij groeide al snel uit tot publiekslieveling. In 2018 besloot hij het echter over een ander boeg te gooien en de soap te verlaten. "Het was echt de allermoeilijkste beslissing van mijn leven om ermee te stoppen. Acteren en films maken is mijn passie in het leven, maar dit was nodig voor mijn ontwikkeling", vertelt hij de zomerserie Goede Tijden, Zomer Tijden.
Het is overigens niet zo dat Ruud de deur definitief heeft gesloten. Los van het feit dat hij zich nu op andere dingen focust, sluit hij een terugkeer in de serie zeker niet uit. "Als ik over tien jaar besluit: ik wil weer vast in de serie, dan zou ik daar heel gelukkig mee kunnen zijn."
Naast zijn rol als Noud Alberts in GTST speelde hij ook in diverse films. Zo was hij te zien in onder meer Toscaanse bruiloft en Kruimeltje.
Video: Linda de Mol heeft nog genoeg toekomstplannen voor tv
10:33Nederland leeft mee met agent Maikel uit Bureau Utrecht: collega's starten actie na aangrijpend tv-moment
10:00Peter Pannekoek neemt 2025 onder de loep in zijn Oudejaarsconference: 'Het was een intens, heftig jaar'
09:07Carrie ten Napel onthult wat Als Ik het Zing onderscheidt van Beste Zangers
08:23De TV van gisteren: Drama rond agent Maikel raakt kijkers van Bureau Utrecht in seizoensfinale