TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sander presenteerde 15 jaar lang CampingLife voor RTL maar in 2016 stopte de zender ermee. Dat betekende ook meteen het einde van de tv-carrière van Sander Janson die toevallig net deze week in Story vertelt dat hij zich op een volledig nieuwe carrière heeft geworpen; hij is bezig met een opleiding Orthomoleculair Therapeut.
Hopelijk kan hij dat combineren met het kamperen voor RTL waarvoor hij de mooiste kampeerplekken bezoekt in binnen- en buitenland. Op de bijbehorende Instagram-pagina kun je al zien waar de presentator naartoe gaat. RTL kampeert is vanaf 26 januari te zien bij RTL 4.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'