TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sander presenteerde 15 jaar lang CampingLife voor RTL maar in 2016 stopte de zender ermee. Dat betekende ook meteen het einde van de tv-carrière van Sander Janson die toevallig net deze week in Story vertelt dat hij zich op een volledig nieuwe carrière heeft geworpen; hij is bezig met een opleiding Orthomoleculair Therapeut.
Hopelijk kan hij dat combineren met het kamperen voor RTL waarvoor hij de mooiste kampeerplekken bezoekt in binnen- en buitenland. Op de bijbehorende Instagram-pagina kun je al zien waar de presentator naartoe gaat. RTL kampeert is vanaf 26 januari te zien bij RTL 4.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje