TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jochem Myjer staat al vier seizoenen in de theaters met Adem in, adem uit en op 1 januari is de voorstelling dan ook eindelijk op tv te zien. De tv-voorstelling van Adem in, adem uit wordt in Koninklijk Theater Carré opgenomen en op nieuwjaarsavond integraal bij SBS6 uitgezonden.
Jochem speelde de show inmiddels zo’n driehonderd keer, sinds de eerste try-out in 2016. Alle voorstellingen van Adem in, adem uit waren uitverkocht. In november geeft de drukke grappenmaker er de brui aan.
“We zijn ongelofelijk trots dat Jochem met zijn brede publiek de keuze voor SBS6 heeft gemaakt en dat we Nederland na vier uitverkochte theaterseizoenen op 1 januari blij kunnen maken met Adem in, adem uit.”, zegt Marco Louwerens, Directeur Televisie van Talpa Network. “Ik heb zelden zo’n positief, uniek en grappig mens als Jochem ontmoet; zijn energie en passie spatten van het podium en straks bij ons van het scherm.”
Partnerbijdrage
Rob Geus maakt comeback op SBS6 met nieuw programma De Hygiënepolitie
11:40De Slimste Mens-duo maakt comeback met treinreis van Estland tot Spanje
11:29Talpa komt met een nieuwe dagelijkse dramaserie op Net5
11:25Het programma So You Think You Can Dance komt terug
10:38Komt er een tweede seizoen van Kees Flodder?
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
