TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veel zangers en zangeressen willen net zo bekend en beroemd zijn als Marco Borsato, Frans Bauer, Guus Meeuwis en misschien wel de nieuwe Tino Martin (foto) worden. Maar de weg naar roem gaat niet altijd over rozen en wat als je nou nooit ontdekt wordt? Daar hoopt SBS6 een handje bij te helpen.
“Wij zijn verheugd dat we in Ik geloof in mij deze zeer ambitieuze entertainers een podium kunnen bieden en kijken uit naar de opnames, waarin we ze beter leren kennen en hun jacht naar eeuwige roem volgen”, zegt zendermanager René Oosterman in een verklaring.
Ik geloof in mij moet in het najaar te zien zijn bij SBS6. Wie de presentatie van het programma doet, is nog niet bekend. Wij gokken dat het zomaar eens een kolfje naar de hand is van Johnny de Mol en Wendy van Dijk, die met We want more al een talentenjacht onder hun hoede hebben bij SBS6.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf