TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veel zangers en zangeressen willen net zo bekend en beroemd zijn als Marco Borsato, Frans Bauer, Guus Meeuwis en misschien wel de nieuwe Tino Martin (foto) worden. Maar de weg naar roem gaat niet altijd over rozen en wat als je nou nooit ontdekt wordt? Daar hoopt SBS6 een handje bij te helpen.
“Wij zijn verheugd dat we in Ik geloof in mij deze zeer ambitieuze entertainers een podium kunnen bieden en kijken uit naar de opnames, waarin we ze beter leren kennen en hun jacht naar eeuwige roem volgen”, zegt zendermanager René Oosterman in een verklaring.
Ik geloof in mij moet in het najaar te zien zijn bij SBS6. Wie de presentatie van het programma doet, is nog niet bekend. Wij gokken dat het zomaar eens een kolfje naar de hand is van Johnny de Mol en Wendy van Dijk, die met We want more al een talentenjacht onder hun hoede hebben bij SBS6.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’