TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veel zangers en zangeressen willen net zo bekend en beroemd zijn als Marco Borsato, Frans Bauer, Guus Meeuwis en misschien wel de nieuwe Tino Martin (foto) worden. Maar de weg naar roem gaat niet altijd over rozen en wat als je nou nooit ontdekt wordt? Daar hoopt SBS6 een handje bij te helpen.
“Wij zijn verheugd dat we in Ik geloof in mij deze zeer ambitieuze entertainers een podium kunnen bieden en kijken uit naar de opnames, waarin we ze beter leren kennen en hun jacht naar eeuwige roem volgen”, zegt zendermanager René Oosterman in een verklaring.
Ik geloof in mij moet in het najaar te zien zijn bij SBS6. Wie de presentatie van het programma doet, is nog niet bekend. Wij gokken dat het zomaar eens een kolfje naar de hand is van Johnny de Mol en Wendy van Dijk, die met We want more al een talentenjacht onder hun hoede hebben bij SBS6.
Partnerbijdrage
Op deze datum zie je een nieuw seizoen van Hunted VIPS
11:10Bart uit Paradise Hotel deelt heftige update over ziekenhuisopname: 'Ik verloor mijn zicht'
10:52Verrassing voor jarige Johan Derksen in Vandaag Inside
10:14Urk!-ster Gerda opgenomen in het ziekenhuis: 'Zoveel pijn'
09:34De TV van gisteren: 'eindelijk' een tafel in RTL Tonight-special, maar kijkers hekelen Beau en Leonie