TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat is dus op 27 april. BNNVARA had Later was alles beter in de planning staan voor het najaar, maar om ons in deze coronatijden een plezier te doen is de uitzending flink vervroegd. Van feestjes op Koningsdag is immers geen sprake dit jaar.
Later was alles beter is een goed alternatief, de show van Peter Pannekoek werd de hemel in geprezen door critici en alles voorstellingen waren strak uitverkocht. Hij kreeg er ook nog Neerlands Hoop-prijs voor. Het Parool zei dit over de tweede show van Peter: 'Een ijzersterk programma, waarin hij de intelligente humor van Theo Maassen combineert met de intelligente empathie van Claudia de Breij.'
Later was alles beter is op 27 april om 20.30 uur te zien op NPO 1
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?