TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De dagelijkse talkshow van Veronica Inside tijdens het komende EK voetbal heeft een tijdstip. Presentator Wilfred Genee en zijn kompanen Johan Derksen en René van der Gijp zijn dagelijks tweemaal te zien bij SBS6.
Vanaf 14 juni hoopt SBS6 met een dagelijkse variant van het nog altijd goed bekeken Veronica Inside de kijker voor zich te winnen. De vroege editie van Veronica Inside zal elke dag om 20.30 uur te zien zijn (behalve op zaterdag, dan om 20.00 uur) en de late editie dagelijks om 23.00 uur.
Die tijden zorgen ervoor dat de late editie van Shownieuws moet wijken van zijn honk. De uitzendingen van het entertainmentprogramma vangen straks om 22.00 uur aan zodat de sterren alsnog horen hoe het met ze gaat.
Eerder werd al bekend dat SBS6 naast Veronica Inside volop inzet op Chateau Meiland. Het realityprogramma, in 2019 winnaar van de Gouden Televizier-Ring, is vanaf 14 juni iedere werkdag te zien bij de zender.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle