TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De dagelijkse talkshow van Veronica Inside tijdens het komende EK voetbal heeft een tijdstip. Presentator Wilfred Genee en zijn kompanen Johan Derksen en René van der Gijp zijn dagelijks tweemaal te zien bij SBS6.
Vanaf 14 juni hoopt SBS6 met een dagelijkse variant van het nog altijd goed bekeken Veronica Inside de kijker voor zich te winnen. De vroege editie van Veronica Inside zal elke dag om 20.30 uur te zien zijn (behalve op zaterdag, dan om 20.00 uur) en de late editie dagelijks om 23.00 uur.
Die tijden zorgen ervoor dat de late editie van Shownieuws moet wijken van zijn honk. De uitzendingen van het entertainmentprogramma vangen straks om 22.00 uur aan zodat de sterren alsnog horen hoe het met ze gaat.
Eerder werd al bekend dat SBS6 naast Veronica Inside volop inzet op Chateau Meiland. Het realityprogramma, in 2019 winnaar van de Gouden Televizier-Ring, is vanaf 14 juni iedere werkdag te zien bij de zender.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar