TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS maakte haar plannen voor Shownieuws in de laatste dagen van het jaar bekend. Er zijn geen reguliere late uitzendingen, maar specials met diverse thema's.
Zo krijgt André Hazes op kerstavond ruim baan met de registratie van een intiem feestdagenconcert vanuit de Wisseloord studio's. Naast liedjes van zijn nieuwe kerstplaat zingt Hazes ook zijn bekende hit.
De beide kerstdagen zijn ingeruimd voor een tweeluik van Leonie ter Braak die op Gran Canaria terugblikt op het afgelopen jaar. Dat doet ze met BN'ers voor wie het een bewogen 12 maanden waren. De keus is gevallen op Frans Duijts die een maagverkleining onderging, Caroline van Eeden die een ster werd door Chateau Meiland, de de recent gescheiden Thomas Berge en Martijn Fischer die op zijn 50e weer vader werd.
In de aanloop naar oud en nieuw is er aandacht voor het koningshuis en voor de éminences grise van de Nederlandse muziek: Gerard Joling, Willeke Alberti en Rob de Nijs. Het volledige schema:
27 december – Shownieuws Special: het ritme van Rob de Nijs
28 december – Shownieuws Special: 75 jaar de glimlach van Willeke Alberti
29 december – Shownieuws Special: 2019 van Oranje
30 december – Shownieuws Special: 60 jaar gieren met Geer
1 januari – Shownieuws Special: 2020, een jaar vol evenementen
De Slimste Mens bijna van start: dit zijn de deelnemers
10:48Wanneer en hoe laat speelt Botic van de Zandschulp op de US Open?
10:39Beste Zangers aflevering 2 gemist? Bekijk hier alle optredens terug
10:15Winston Gerschtanowitz: 'Hier ken ik de Miljoenenjacht-thuiswinaar van'
09:19Valerio Zeno presenteert Echte Jongens op Safari en dit zijn de deelnemers