TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik ben wel met iets bezig, maar kan er niet veel over zeggen. Het is iets in een studio, met gesprekken die door mij worden geleid. Is dat een talkshow? Ja, hè?", aldus de presentatrice in een vraaggesprek met Het Parool.
We hoeven er overigens niet vanuit te gaan dat het een dagelijkse show wordt, want om moverende redenen heeft ze daar niet zoveel zin in. "Zeker nu met de kinderen ambieer ik geen dagelijkse talkshow. Wekelijks? Misschien, als er een goed idee is."
Aankomende woensdag begint voor Hilbrand het nieuwbakken programma Opstandelingen. In haar programma staan burgers die strijden tegen bestuurlijk onrecht centraal. "De eerste aflevering speelt zich af in Bergen. Het is een programma over de kloof tussen burgers en politiek, over mensen die in conflict zijn geraakt met het bestuur. We onderzoeken hoe dat is verlopen, hoe het zo heeft kunnen escaleren. Wordt er naar de burgers geluisterd? En wordt de lokale macht goed gecontroleerd?", zo vertelt ze.
Het programma Opstandelingen is vanaf woensdagavond 19 juni om 20.30 uur te zien op NPO 2.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij