TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Het lijkt me leuk dat je dan de baas wordt, tenminste, daar ga ik vanuit. Maar wat we nu doen, langer in bepaalde onderwerpen duiken, daar hou ik ook van. Ik sluit het dus niet uit, maar ik vind het zo ook prima”, zegt Sophie in gesprek met Veronica Magazine.
Hilbrand vormt bij Op1 een duo met Hugo Logtenberg. Beiden kenden elkaar niet, maar na een gezamenlijke lunch bleken ze uiterst geschikt samen. “Ik kende hem helemaal niet. Ik ben met hem gaan lunchen, wat heel gezellig was, hij bleek superenthousiast en gedreven. Vervolgens deden we een test en niet veel later hoorden we dat we mochten beginnen. Dat vond ik leuk en nog steeds.”
Sophie denkt dat zij en Hugo anders dan de andere duo’s zijn, omdat zij het nieuws van de dag niet leidend laten zijn. “We hebben liever dat het over dingen gaat die we interessant vinden dan over iets wat toevallig actueel is.”
Op1 is iedere werkdag om 22.30 uur te zien op NPO1. Sophie en Hugo zitten voorlopig als vast duo op de vrijdagavond.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom