TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Het lijkt me leuk dat je dan de baas wordt, tenminste, daar ga ik vanuit. Maar wat we nu doen, langer in bepaalde onderwerpen duiken, daar hou ik ook van. Ik sluit het dus niet uit, maar ik vind het zo ook prima”, zegt Sophie in gesprek met Veronica Magazine.
Hilbrand vormt bij Op1 een duo met Hugo Logtenberg. Beiden kenden elkaar niet, maar na een gezamenlijke lunch bleken ze uiterst geschikt samen. “Ik kende hem helemaal niet. Ik ben met hem gaan lunchen, wat heel gezellig was, hij bleek superenthousiast en gedreven. Vervolgens deden we een test en niet veel later hoorden we dat we mochten beginnen. Dat vond ik leuk en nog steeds.”
Sophie denkt dat zij en Hugo anders dan de andere duo’s zijn, omdat zij het nieuws van de dag niet leidend laten zijn. “We hebben liever dat het over dingen gaat die we interessant vinden dan over iets wat toevallig actueel is.”
Op1 is iedere werkdag om 22.30 uur te zien op NPO1. Sophie en Hugo zitten voorlopig als vast duo op de vrijdagavond.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'