TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 14 deelnemers van It's a man's world denken dat ze meedoen aan een sociaal experiment over het verschil tussen mannen en vrouwen. Maar het gaat veel verder. Door middel van gemanipuleerde spellen worden de rollen van de mannen en de vrouwen omgedraaid. De vrouwen winnen alle spellen en mogen daardoor leefregels opleggen aan de mannen.
En zo moeten de mannen het eten klaarmaken en serveren, vieze wc's schoonmaken en de moestuin onderhouden, allemaal klassieke vrouwentaken. Volgens BNN is het nodig de vinger op de zere plek te leggen omdat vrouwen tijdens hun loopbaan nog steeds gemiddeld 300.000 euro minder verdienen en mannen gemiddeld de helft minder tijd aan onbetaalde zorgtaken besteden.
Sophie Hilbrand vindt het een geslaagd experiment: „Het is natuurlijk heerlijk om ongegeneerd naar gedrag van mensen te mogen kijken. En bij de eerste aflevering gedragen de deelnemers zich meteen heel stereotype. De mannen doen stoer, de meisjes lief en verzorgend. Ik kan je zeggen dat dat gedurende het experiment wel anders wordt. Het experiment deed mij echt op een andere manier naar dit onderwerp kijken.”
Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'