TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedereen keek reikhalzend uit naar de finale van De Verraders op RTL 4. Wie zou er met de pot met zilver naar huis gaan? Uiteindelijk verdeelden 'Verrader' Samantha Steenwijk en 'Getrouwe' Chatilla van Grinsven de pot samen omdat ze zulke goede vriendinnen waren geworden. En dus was er niet een echte winnaar. De kijkers waren teleurgesteld en de makers waren zelf ook niet blij met deze uitkomst. Daarom worden de spelregels veranderd.
In de finale van een volgend seizoen gaat de pot met zilver naar het team met de meeste overgebleven spelers. Bedenker Marc Pos zegt in het AD: "Een uitkomst als vorig jaar, waarin een Verrader en een Getrouwe het zilver delen is daarmee dus niet meer mogelijk. Je leert altijd veel van een eerste seizoen."
Ook nieuw is dat 'verraders' niet meer weten wie van de 'getrouwen' een schild heeft gekregen en dus niet vermoord kan worden. Het kan nu dus gebeuren dat een moordaanslag van de verraders mislukt.
De nieuwe spelregels gaan al in tijdens de wintereditie van De Verraders die wordt gepresenteerd door Art Rooijakkers. In het eerste reguliere seizoen was Tijl Beckand de presentator. Ook in het buitenland viel het succes van De Verraders op. Het Amerikaanse NBC, het Vlaamse VTM en de BBC gaan hun eigen versie maken.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd