TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De twee schilderijen die van Eva Jinek werden gemaakt in het programma Sterren op het doek hebben in totaal 17.050 euro opgeleverd. Dat is een record voor het programma.
Bieden kon tot vrijdag 12.00 uur. Daarna bleek dat het schilderij van Mirelle Vegers 7000 euro had opgeleverd en die van Ingeborg Herckenrath 10.050 euro. Het is niet bekend wie de schilderijen hebben gekocht, maar het zou zomaar Eva zelf kunnen zijn. Ze liet in de uitzending namelijk al weten een bod te willen doen.
De schilderijen die zijn geveild, heeft Eva zelf niet uitgekozen in Sterren op het doek. Het exemplaar die ze het mooiste vond, hangt inmiddels al bij haar thuis.
De opbrengst van Ingeborg Herckenraths schilderij, 10.050 euro, is de hoogste opbrengst van een enkel schilderij tot nu toe. Vorig jaar leverden de schilderijen van Waylon met 3400 euro en 3250,50 euro het meeste op.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?