TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De twee schilderijen die van Eva Jinek werden gemaakt in het programma Sterren op het doek hebben in totaal 17.050 euro opgeleverd. Dat is een record voor het programma.
Bieden kon tot vrijdag 12.00 uur. Daarna bleek dat het schilderij van Mirelle Vegers 7000 euro had opgeleverd en die van Ingeborg Herckenrath 10.050 euro. Het is niet bekend wie de schilderijen hebben gekocht, maar het zou zomaar Eva zelf kunnen zijn. Ze liet in de uitzending namelijk al weten een bod te willen doen.
De schilderijen die zijn geveild, heeft Eva zelf niet uitgekozen in Sterren op het doek. Het exemplaar die ze het mooiste vond, hangt inmiddels al bij haar thuis.
De opbrengst van Ingeborg Herckenraths schilderij, 10.050 euro, is de hoogste opbrengst van een enkel schilderij tot nu toe. Vorig jaar leverden de schilderijen van Waylon met 3400 euro en 3250,50 euro het meeste op.
Partnerbijdrage
Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'
09:29Welk programma vervangt De Hanslers: van de Piste naar de Playa op SBS6?
09:04Maak je klaar voor de gloednieuwe crimekomedie Blue Murder Motel bij BBC NL