TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De twee schilderijen die van Eva Jinek werden gemaakt in het programma Sterren op het doek hebben in totaal 17.050 euro opgeleverd. Dat is een record voor het programma.
Bieden kon tot vrijdag 12.00 uur. Daarna bleek dat het schilderij van Mirelle Vegers 7000 euro had opgeleverd en die van Ingeborg Herckenrath 10.050 euro. Het is niet bekend wie de schilderijen hebben gekocht, maar het zou zomaar Eva zelf kunnen zijn. Ze liet in de uitzending namelijk al weten een bod te willen doen.
De schilderijen die zijn geveild, heeft Eva zelf niet uitgekozen in Sterren op het doek. Het exemplaar die ze het mooiste vond, hangt inmiddels al bij haar thuis.
De opbrengst van Ingeborg Herckenraths schilderij, 10.050 euro, is de hoogste opbrengst van een enkel schilderij tot nu toe. Vorig jaar leverden de schilderijen van Waylon met 3400 euro en 3250,50 euro het meeste op.
Video: Suzan & Freek over opnames The Voice: ‘Heel bijzonder om bij te zijn’
10:15Speciale documentaire over Johan Cruijff is op deze datum te zien
08:38De TV van gisteren: Tegenvallende kijkcijfers voor nieuw RTL-programma Kasteel Gekocht, Wat Nu?
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Het perfecte plaatje, X-Men: Apocalypse
00:51Komende week in GTST: Zinderende zoektochten en Repelsteeltje repercussie