TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sterrin en haar kruipende dieren schitterende tot nu toe vooral in het theater. Daar komt nu het kleine scherm bij. In Reptielengek! trekt de 25-jarige reptielendeskundige de Nederlandse natuur in met kinderen. Voor een paar mooie reptielen hoef je namelijk niet per se naar exotische plekken, je vindt ze ook gewoon in de Biesbosch of de Oostvaardersplassen. En tussen die reptielen zitten ook giftige exemplaren.
Omdat Reptielengek! een educatief programma is, vertelt Sterrin tussendoor leuke weetjes over slangen, hagedissen en schildpadden. Sterrin heeft ook nog een missie: 'Ik vind het te gek om mensen te laten zien hoe bijzonder reptielen zijn en welke belangrijke rol ze hebben in de natuur. Hierdoor hoop ik dat reptielen net zo gewaardeerd worden als andere diersoorten zoals de panda, tijger en andere zoogdieren.'
Reptielengek! is vanaf maandag 11 november te zien op Videoland
Wil je nog meer tips of inspiratie opdoen? In het nieuwe magazine Guidinc. vind je de beste series en meer over video on demand.
Ter introductie bestel je het eerste nummer nu voor maar 1,99 euro!
Lees meer over de eerste editie!
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij