TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sterrin en haar kruipende dieren schitterende tot nu toe vooral in het theater. Daar komt nu het kleine scherm bij. In Reptielengek! trekt de 25-jarige reptielendeskundige de Nederlandse natuur in met kinderen. Voor een paar mooie reptielen hoef je namelijk niet per se naar exotische plekken, je vindt ze ook gewoon in de Biesbosch of de Oostvaardersplassen. En tussen die reptielen zitten ook giftige exemplaren.
Omdat Reptielengek! een educatief programma is, vertelt Sterrin tussendoor leuke weetjes over slangen, hagedissen en schildpadden. Sterrin heeft ook nog een missie: 'Ik vind het te gek om mensen te laten zien hoe bijzonder reptielen zijn en welke belangrijke rol ze hebben in de natuur. Hierdoor hoop ik dat reptielen net zo gewaardeerd worden als andere diersoorten zoals de panda, tijger en andere zoogdieren.'
Reptielengek! is vanaf maandag 11 november te zien op Videoland
Wil je nog meer tips of inspiratie opdoen? In het nieuwe magazine Guidinc. vind je de beste series en meer over video on demand.
Ter introductie bestel je het eerste nummer nu voor maar 1,99 euro!
Lees meer over de eerste editie!
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene