TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sterrin en haar kruipende dieren schitterende tot nu toe vooral in het theater. Daar komt nu het kleine scherm bij. In Reptielengek! trekt de 25-jarige reptielendeskundige de Nederlandse natuur in met kinderen. Voor een paar mooie reptielen hoef je namelijk niet per se naar exotische plekken, je vindt ze ook gewoon in de Biesbosch of de Oostvaardersplassen. En tussen die reptielen zitten ook giftige exemplaren.
Omdat Reptielengek! een educatief programma is, vertelt Sterrin tussendoor leuke weetjes over slangen, hagedissen en schildpadden. Sterrin heeft ook nog een missie: 'Ik vind het te gek om mensen te laten zien hoe bijzonder reptielen zijn en welke belangrijke rol ze hebben in de natuur. Hierdoor hoop ik dat reptielen net zo gewaardeerd worden als andere diersoorten zoals de panda, tijger en andere zoogdieren.'
Reptielengek! is vanaf maandag 11 november te zien op Videoland
Wil je nog meer tips of inspiratie opdoen? In het nieuwe magazine Guidinc. vind je de beste series en meer over video on demand.
Ter introductie bestel je het eerste nummer nu voor maar 1,99 euro!
Lees meer over de eerste editie!
Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'
14:06Nieuwe gezichten en oude problemen: Dit zijn de eerste beelden van Medisch Centrum West
13:33Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie