TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het initiatief voor Stoptober komt van overheidswege met steun van KWF Kankerbestrijding. Jaarlijks doen ruim 330.000 Nederlanders mee aan de poging om 28 dagen niet te roken. Om de actie meer cachet te geven zijn diverse BN'ers benaderd mee te doen.
Rick Brandsteder en Estelle Cruijff noemen zichzelf gelegenheidsrokers en doen vooral mee omdat ze een stok achter de deur willen hebben. Jörgen Raymann en Victor Abeln gaan het als verstokte tabaksgebruikers wel zwaarder krijgen. De First dates-barman geeft ruiterlijk toe zeker een pakje per dag weg te paffen. Hij staat op met een sigaret en gaat er ook mee naar bed.
Tjitske Reidinga is een rookecidivist. Ze heeft al herhaaldelijk een stoppoging ondernomen en was tot twee jaar geleden zelfs lange tijd rookvrij. Nu krijgt ze van haar omgeving de boodschap dat het toch echt klaar moet zijn: "Mijn man en kinderen vinden het ook heel vervelend. Er is niemand die hiervan opknapt, niemand vindt dit leuk. Iedereen wil dat ik ermee ophoud dan eens gestopt met roken, maar valt toch steeds weer terug."
Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)
10:15Test hier zelf of jij De Slimste Mens bent
10:00Jochem Uytdehaage houdt tijdens de Olympische Spelen zijn hart vast: 'Er kan altijd iemand verrassen'
09:55Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen