TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het initiatief voor Stoptober komt van overheidswege met steun van KWF Kankerbestrijding. Jaarlijks doen ruim 330.000 Nederlanders mee aan de poging om 28 dagen niet te roken. Om de actie meer cachet te geven zijn diverse BN'ers benaderd mee te doen.
Rick Brandsteder en Estelle Cruijff noemen zichzelf gelegenheidsrokers en doen vooral mee omdat ze een stok achter de deur willen hebben. Jörgen Raymann en Victor Abeln gaan het als verstokte tabaksgebruikers wel zwaarder krijgen. De First dates-barman geeft ruiterlijk toe zeker een pakje per dag weg te paffen. Hij staat op met een sigaret en gaat er ook mee naar bed.
Tjitske Reidinga is een rookecidivist. Ze heeft al herhaaldelijk een stoppoging ondernomen en was tot twee jaar geleden zelfs lange tijd rookvrij. Nu krijgt ze van haar omgeving de boodschap dat het toch echt klaar moet zijn: "Mijn man en kinderen vinden het ook heel vervelend. Er is niemand die hiervan opknapt, niemand vindt dit leuk. Iedereen wil dat ik ermee ophoud dan eens gestopt met roken, maar valt toch steeds weer terug."
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen