TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het initiatief voor Stoptober komt van overheidswege met steun van KWF Kankerbestrijding. Jaarlijks doen ruim 330.000 Nederlanders mee aan de poging om 28 dagen niet te roken. Om de actie meer cachet te geven zijn diverse BN'ers benaderd mee te doen.
Rick Brandsteder en Estelle Cruijff noemen zichzelf gelegenheidsrokers en doen vooral mee omdat ze een stok achter de deur willen hebben. Jörgen Raymann en Victor Abeln gaan het als verstokte tabaksgebruikers wel zwaarder krijgen. De First dates-barman geeft ruiterlijk toe zeker een pakje per dag weg te paffen. Hij staat op met een sigaret en gaat er ook mee naar bed.
Tjitske Reidinga is een rookecidivist. Ze heeft al herhaaldelijk een stoppoging ondernomen en was tot twee jaar geleden zelfs lange tijd rookvrij. Nu krijgt ze van haar omgeving de boodschap dat het toch echt klaar moet zijn: "Mijn man en kinderen vinden het ook heel vervelend. Er is niemand die hiervan opknapt, niemand vindt dit leuk. Iedereen wil dat ik ermee ophoud dan eens gestopt met roken, maar valt toch steeds weer terug."
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
