TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar moest Studio Sport het zonder het immens populaire Formule 1 doen. Toen Max Verstappen races won, werd dat wel besproken in Studio Sport, maar analist Jan Lammers praatte en er werden foto’s getoond.
“Ziggo Sport mag als rechtenhouder bepalen of er in Nederland sublicenties worden verstrekt, en zo ja aan wie. Vorig jaar kregen wij van Studio Sport die beelden dus niet, nu gelukkig wel”, zegt Studio Sport-hoofdredacteur Maarten Nooter.
“Formule 1 is ook in Nederland een heel belangrijke sport, er is door Max Verstappen een duidelijk journalistiek belang en wij besteden er dus ook veel aandacht aan. En hoe mooi sommige autosportfoto’s ook zijn, voor ons maakt het echt een wereld van verschil of je bewegende beelden kunt laten zien, of niet.”
De terugkeer van de Formule 1 en Max Verstappen was zondag geen succes. De Nederlander viel al na 11 rondes uit met een technisch probleem. Overigens keken 1,4 miljoen mensen naar de Formule 1 op Ziggo Sport.
Vandaag Inside komt volgend jaar mogelijk drie weken vanuit Curaçao
14:26Met het Mes op Tafel staat op deze wijze stil bij het overlijden van Joost Prinsen (83)
13:55Vooruitblik: Cesar Zuiderwijk haalt snoeihard uit naar Golden Earring-tributeband: 'Rot op'
13:45Deze BN'ers maken sowieso hun opwachting in nieuw seizoen Moordfeest
13:30Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow