TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar moest Studio Sport het zonder het immens populaire Formule 1 doen. Toen Max Verstappen races won, werd dat wel besproken in Studio Sport, maar analist Jan Lammers praatte en er werden foto’s getoond.
“Ziggo Sport mag als rechtenhouder bepalen of er in Nederland sublicenties worden verstrekt, en zo ja aan wie. Vorig jaar kregen wij van Studio Sport die beelden dus niet, nu gelukkig wel”, zegt Studio Sport-hoofdredacteur Maarten Nooter.
“Formule 1 is ook in Nederland een heel belangrijke sport, er is door Max Verstappen een duidelijk journalistiek belang en wij besteden er dus ook veel aandacht aan. En hoe mooi sommige autosportfoto’s ook zijn, voor ons maakt het echt een wereld van verschil of je bewegende beelden kunt laten zien, of niet.”
De terugkeer van de Formule 1 en Max Verstappen was zondag geen succes. De Nederlander viel al na 11 rondes uit met een technisch probleem. Overigens keken 1,4 miljoen mensen naar de Formule 1 op Ziggo Sport.
Dit programma vervangt Winter Vol Liefde op RTL4
11:02De Bondgenoten-Erik open over gevoelens voor Fatima (video)
10:27Wendy van Dijk over terugkeer So You Think You Can Dance: 'Mijn mond valt zo vaak open'
09:51WIDM-kijkers denken door déze opmerking dat de eerste afvaller terugkomt
08:42De TV van gisteren: kijkers verheugen zich nu al enorm op nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw