TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John de Mol is helemaal in de wolken van de nieuwe talentenjacht die hij gaat uitzenden op SBS6. De mediamagnaat is er zelfs zo van ondersteboven dat hij zondagavond aanschoof bij Shownieuws.
De nieuwe talentenjacht krijgt de naam Avastars. In het programma zijn de kandidaten niet van vlees en bloed, maar virtueel: een avatar. Voor de SBS-show omgedoopt tot avastar. Elke avastar wordt aangestuurd door twee échte mensen: een danser(es) en een zanger(es). Het zangtalent is verantwoordelijk voor de aansturing van de mimiek en de stem van de avastar. De danser draagt een speciaal pak waarmee alle bewegingen van het lichaam en hoofd aangestuurd worden.
Veertien kandidaten nemen het in Avastars tegen elkaar op. Vooral het gegeven dat het live is, is volgens De Mol uniek. “Dat kon vroeger nooit live op televisie, want dan had je weken nodig om dat allemaal sync te krijgen en te renderen.”
Een startdatum gaf John nog niet prijs, maar wel een richtlijn waar we wat aan hebben. Ook denkt De Mol net zo’n pareltje in handen te hebben als The Voice of Holland, die ook internationaal ging. “We brengen dit begin 2022 op de buis. Ik denk dat het nu de wereld ingaat en veel partijen gaan bellen.”
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen