TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John de Mol is helemaal in de wolken van de nieuwe talentenjacht die hij gaat uitzenden op SBS6. De mediamagnaat is er zelfs zo van ondersteboven dat hij zondagavond aanschoof bij Shownieuws.
De nieuwe talentenjacht krijgt de naam Avastars. In het programma zijn de kandidaten niet van vlees en bloed, maar virtueel: een avatar. Voor de SBS-show omgedoopt tot avastar. Elke avastar wordt aangestuurd door twee échte mensen: een danser(es) en een zanger(es). Het zangtalent is verantwoordelijk voor de aansturing van de mimiek en de stem van de avastar. De danser draagt een speciaal pak waarmee alle bewegingen van het lichaam en hoofd aangestuurd worden.
Veertien kandidaten nemen het in Avastars tegen elkaar op. Vooral het gegeven dat het live is, is volgens De Mol uniek. “Dat kon vroeger nooit live op televisie, want dan had je weken nodig om dat allemaal sync te krijgen en te renderen.”
Een startdatum gaf John nog niet prijs, maar wel een richtlijn waar we wat aan hebben. Ook denkt De Mol net zo’n pareltje in handen te hebben als The Voice of Holland, die ook internationaal ging. “We brengen dit begin 2022 op de buis. Ik denk dat het nu de wereld ingaat en veel partijen gaan bellen.”
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’