TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John de Mol is helemaal in de wolken van de nieuwe talentenjacht die hij gaat uitzenden op SBS6. De mediamagnaat is er zelfs zo van ondersteboven dat hij zondagavond aanschoof bij Shownieuws.
De nieuwe talentenjacht krijgt de naam Avastars. In het programma zijn de kandidaten niet van vlees en bloed, maar virtueel: een avatar. Voor de SBS-show omgedoopt tot avastar. Elke avastar wordt aangestuurd door twee échte mensen: een danser(es) en een zanger(es). Het zangtalent is verantwoordelijk voor de aansturing van de mimiek en de stem van de avastar. De danser draagt een speciaal pak waarmee alle bewegingen van het lichaam en hoofd aangestuurd worden.
Veertien kandidaten nemen het in Avastars tegen elkaar op. Vooral het gegeven dat het live is, is volgens De Mol uniek. “Dat kon vroeger nooit live op televisie, want dan had je weken nodig om dat allemaal sync te krijgen en te renderen.”
Een startdatum gaf John nog niet prijs, maar wel een richtlijn waar we wat aan hebben. Ook denkt De Mol net zo’n pareltje in handen te hebben als The Voice of Holland, die ook internationaal ging. “We brengen dit begin 2022 op de buis. Ik denk dat het nu de wereld ingaat en veel partijen gaan bellen.”
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven