TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John de Mol is helemaal in de wolken van de nieuwe talentenjacht die hij gaat uitzenden op SBS6. De mediamagnaat is er zelfs zo van ondersteboven dat hij zondagavond aanschoof bij Shownieuws.
De nieuwe talentenjacht krijgt de naam Avastars. In het programma zijn de kandidaten niet van vlees en bloed, maar virtueel: een avatar. Voor de SBS-show omgedoopt tot avastar. Elke avastar wordt aangestuurd door twee échte mensen: een danser(es) en een zanger(es). Het zangtalent is verantwoordelijk voor de aansturing van de mimiek en de stem van de avastar. De danser draagt een speciaal pak waarmee alle bewegingen van het lichaam en hoofd aangestuurd worden.
Veertien kandidaten nemen het in Avastars tegen elkaar op. Vooral het gegeven dat het live is, is volgens De Mol uniek. “Dat kon vroeger nooit live op televisie, want dan had je weken nodig om dat allemaal sync te krijgen en te renderen.”
Een startdatum gaf John nog niet prijs, maar wel een richtlijn waar we wat aan hebben. Ook denkt De Mol net zo’n pareltje in handen te hebben als The Voice of Holland, die ook internationaal ging. “We brengen dit begin 2022 op de buis. Ik denk dat het nu de wereld ingaat en veel partijen gaan bellen.”
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'
15:19Nieuwe keiharde misdaadserie op Videoland: Rippers
15:04Robbert Rodenburg heeft leuke gasten gestrikt voor seizoen 2 van Open Casa