TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij een tafel aan een gemiddelde talkshow zitten nu gemiddeld een man of vijf aan tafel en dan hebben we het nog niet over de cameramensen. Volkskrant-columniste Sheila Sitalsing vroeg zich dan ook af of dat wel kan met de nieuwe coronaregels voor samenkomsten.
En mogen al die talkshows nog wel meer dan drie mensen in de studio hebben die elkaar behoesten of gaan we daar ook handhaven? — sheila sitalsing (@sheilasitalsing) March 23, 2020
Erik Dijkstra, die maandagavond Op1 presenteerde vertelde hoe het in elkaar zit: "We zijn tot een vitale sector zijn bestempeld en noodzakelijk voor de informatievoorziening aan de bevolking op dit moment." En gelukkig maar, anders zou het er wel heel schraal worden op televisie.
Maar we zullen Sander Schimmpelpenninck en Welmoed Sijtsma voorlopig niet meer zo dicht bij elkaar zien als ze op de foto doen. Iedereen zit braaf 1,5 meter uit elkaar.
Frank Dane onthult megaboete voor The Masked Singer-deelnemers
11:17Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling