TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De teksten van S10 zijn persoonlijk en gaan over de depressies en psychosen waar ze in haar jonge leven al mee te kampen heeft gehad.De Volkskrant schreef over haar dat ze 'de meest oorspronkelijke stem in de hedendaagse Nederlandse hiphop' heeft. Recensenten waren bovendien unaniem lovend over haar nieuwste album Snowsniper.
Aan tafel bij Pauw vertelde ze donderdag over haar muziek en haar leven dat met diepe dalen al flink wat sporen heeft achtergelaten op haar 19e. Ze vertelde onder meer over de onveiligheid waarin ze opgroeide, haar angsten, verblijf in de psychiatrische klinieken en hoe ze daar dankzij haar muziek weer bovenop is gekomen.
Natuurlijk liet ze ook wat horen en dat deed S10 gewoon zittend aan de talkshowtafel. Het was een indrukwekkend optreden. Bekijken het gesprek én het nummer Sorry hier terug. Het liedje start op ongeveer 8 minuut 40.
Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen