TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Thom Hoffman kijkt met gemengde gevoelens terug op Dokter Tinus, de komedie waarin hij tot 2017 zes seizoenen lang de hoofdrol speelde. Want hoewel hij trots is op de serie zelf, baalt hij ervan dat de reeks nooit goed is afgerond. Drie jaar geleden trok SBS6 vrij abrupt de stekker uit de serie.
“Het zevende seizoen is nooit gedraaid, terwijl het wel klaar lag”, zegt Hoffman nog altijd verontwaardigd. Het gesprek vindt plaats op de persdag van de dramaserie KLEM. Hoffman heeft een grote rol in het slotseizoen van het BNNVARA-drama. “KLEM heeft een schitterend einde waarvoor alles uit de kast is getrokken. Tinus zouden wij ook nog graag zo afronden. Een goeie serie verdient een einde en dat heeft Tinus nooit gekregen.”
Hoffman hoopt dat het mooie einde van KLEM de bazen van SBS6 wakker schudt. “De mooiste beloning zou zijn wanneer zij zeggen: 'We geven Thom nog een 7e seizoen van Tinus'. Dan ben ik daar ook weer tevreden over.”
Thom Hoffman speelt in het slotseizoen van KLEM de rol van de kwaadaardige zakenman Samuels. Hij gaat een grote rol spelen in de levens van Hugo (Barry Atsma), Marius (Jacob Derwig) en Kitty (Georgina Verbaan). Klem 3 begint op 24 september bij BNNVARA op NPO 1.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4