TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Slagter is na een publiekloos jaar van mening dat klappende mensen op de achtergrond lang niet altijd een voordeel is.
Vooral bij talkshows meent de omroepdirecteur dat publiek niet altijd een toegevoegde waarde heeft: "Bij de echt grote spelshows heb je wel publiek nodig, maar bij talkshows hoeft het niet. Dat er op de achtergrond van een serieuze talkshow mensen zitten te luisteren ziet er leuk uit, maar of het nodig is?" zo vertelde hij voordat bekend werd dat Tijd voor MAX binnenkort een nieuw, knusser decor krijgt waar hoogstwaarschijnlijke geen plaats meer is voor publiek.
Jan let ook op de kleintjes: geen publiek hebben scheelt in de kosten: "We hebben meestal genoeg publiek, maar soms moet je mensen huren. Dat kost ongeveer 25 euro per persoon. Als je er twintig hebt staan kost dat toch snel bijna 500 euro."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader