TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Slagter is na een publiekloos jaar van mening dat klappende mensen op de achtergrond lang niet altijd een voordeel is.
Vooral bij talkshows meent de omroepdirecteur dat publiek niet altijd een toegevoegde waarde heeft: "Bij de echt grote spelshows heb je wel publiek nodig, maar bij talkshows hoeft het niet. Dat er op de achtergrond van een serieuze talkshow mensen zitten te luisteren ziet er leuk uit, maar of het nodig is?" zo vertelde hij voordat bekend werd dat Tijd voor MAX binnenkort een nieuw, knusser decor krijgt waar hoogstwaarschijnlijke geen plaats meer is voor publiek.
Jan let ook op de kleintjes: geen publiek hebben scheelt in de kosten: "We hebben meestal genoeg publiek, maar soms moet je mensen huren. Dat kost ongeveer 25 euro per persoon. Als je er twintig hebt staan kost dat toch snel bijna 500 euro."
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld