TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik kan het bijna zelf niet geloven, maar ik ga in een film spelen", zo begint de zanger tegenover RTL Boulevard. "Het is een romantische komedie, een Nederlandse film."
De volkszanger had naar eigen zeggen wel behoefte aan een nieuwe uitdaging en die vindt hij in dit acteerwerk. "Ik zie mezelf eerder zoiets doen dan iets op televisie als quizmaster, volgens mij ben ik daar niet voor gemaakt", zo zegt hij. "Maar ik wilde wel een keer wat nieuws."
Tino is naar eigen zeggen druk bezig met het lezen van het script. Ook oefent hij al met zijn tegenspeelster. Hij wil niet bekendmaken wie dat is. De 36-jarige zanger van onder meer 'Jij liet me vallen' verzorgt ook de soundtrack van de film.
De verwachting is dat de film begin 2021 verschijnt.
Wanneer is LUBACH weer terug op tv?
12:55Erica Terpstra tóch nog op reis voor MAX?
12:11B&B Vol Liefde: 'Nee Ceciel, ik wil niet meer met je eten'
11:15Zus van Fabiënne uit De Bondgenoten spreekt zich uit over gerucht: 'Het is te bizar voor woorden'
10:05De allereerste beelden van het vijftiende seizoen van Urk! zijn verschenen