TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tussen 1984 en 1992 was de comedy, in Nederland bekend als De baas in huis, een wereldwijde televisiehit.
Who's the boss draaide om Tony Micelli (Danza) die het beste voor zijn dochter Samantha (Milano) wilde en daarom New York verruilde voor een chique buurt in Conneticut. Daar ging hij aan de slag als hulp in de huishouding van de rijke zakenvrouw Angela Bower (Judith Light) met wie hij langzaam maar zeker een relatie kreeg.
In de reboot is het inmiddels 30 jaar later. Samantha is net als haar vader destijds een alleenstaande ouder die het beste voor haar kind wil. Haar vader Tony kan het uiteraard niet nalaten zich met Samantha's leven te bemoeien, met alle gevolgen van dien. In een verklaring laten Judith Light en Danny Pintauro, die de kleine Jonathan speelde, het idee van de doorstart te steunen.
🚨ANNOUNCEMENT🚨
I AM SO EXCITED!#WhosTheBoss is coming back!!!
I’ve wanted to share this for so long and now I can! 😭
We feel the time is right to tell the story of where these amazing characters are today. Can’t wait to share their stories with you. So happy. https://t.co/vhAM3OB21S — Alyssa Milano (@Alyssa_Milano) August 4, 2020
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint