TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tussen 1984 en 1992 was de comedy, in Nederland bekend als De baas in huis, een wereldwijde televisiehit.
Who's the boss draaide om Tony Micelli (Danza) die het beste voor zijn dochter Samantha (Milano) wilde en daarom New York verruilde voor een chique buurt in Conneticut. Daar ging hij aan de slag als hulp in de huishouding van de rijke zakenvrouw Angela Bower (Judith Light) met wie hij langzaam maar zeker een relatie kreeg.
In de reboot is het inmiddels 30 jaar later. Samantha is net als haar vader destijds een alleenstaande ouder die het beste voor haar kind wil. Haar vader Tony kan het uiteraard niet nalaten zich met Samantha's leven te bemoeien, met alle gevolgen van dien. In een verklaring laten Judith Light en Danny Pintauro, die de kleine Jonathan speelde, het idee van de doorstart te steunen.
🚨ANNOUNCEMENT🚨
I AM SO EXCITED!#WhosTheBoss is coming back!!!
I’ve wanted to share this for so long and now I can! 😭
We feel the time is right to tell the story of where these amazing characters are today. Can’t wait to share their stories with you. So happy. https://t.co/vhAM3OB21S — Alyssa Milano (@Alyssa_Milano) August 4, 2020
Partnerbijdrage
Ammar blikt vooruit op Moordfeest: ‘Kijkers gaan me zien stuntelen’
06:47Vanavond op TV: Glasland, The floor, Resident Evil: Welcome to Raccoon City
20:57De deelnemers van Wie Is de Mol? 2026 zijn bekend
11:55Guido uit Winter Vol Liefde over mogelijke nieuwe liefde voor Elsje: 'Geen kantoorpikkie'
10:27Dennis uit Married at First Sight geeft update na heftig jaar: 'Volledig onderschat'