TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tussen 1984 en 1992 was de comedy, in Nederland bekend als De baas in huis, een wereldwijde televisiehit.
Who's the boss draaide om Tony Micelli (Danza) die het beste voor zijn dochter Samantha (Milano) wilde en daarom New York verruilde voor een chique buurt in Conneticut. Daar ging hij aan de slag als hulp in de huishouding van de rijke zakenvrouw Angela Bower (Judith Light) met wie hij langzaam maar zeker een relatie kreeg.
In de reboot is het inmiddels 30 jaar later. Samantha is net als haar vader destijds een alleenstaande ouder die het beste voor haar kind wil. Haar vader Tony kan het uiteraard niet nalaten zich met Samantha's leven te bemoeien, met alle gevolgen van dien. In een verklaring laten Judith Light en Danny Pintauro, die de kleine Jonathan speelde, het idee van de doorstart te steunen.
🚨ANNOUNCEMENT🚨
I AM SO EXCITED!#WhosTheBoss is coming back!!!
I’ve wanted to share this for so long and now I can! 😭
We feel the time is right to tell the story of where these amazing characters are today. Can’t wait to share their stories with you. So happy. https://t.co/vhAM3OB21S — Alyssa Milano (@Alyssa_Milano) August 4, 2020
Wanneer is de finale van Pandora op televisie te zien?
13:42Deze films en series brengen je helemaal in de stemming voor de Olympische Winterspelen
13:32Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'