TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Terwijl Thierry en Sanne -het andere bruidspaar uit aflevering 1- al bijna hun 12,5 jarig huwelijksfeest viert, hebben Henk (rechts op de foto met de onesie aan) en Chantal nog steeds geen ja tegen elkaar gezegd. Dat ligt geheel en al aan Chantal die in de aflevering van maandag maar liefst twee paniekaanvallen kreeg terwijl ze op het punt van trouwen stond. Een keer omdat haar jurk scheef hing en daarna nog een keer om onduidelijke redenen. Chantal bleef maar roepen dat ze het liefst naar huis gaat, dus het is nog maar de vraag of Henk haar überhaupt nog te zien krijgt.
In de aflevering van vanavond moet de kijker toch eindelijk uitsluitsel krijgen over de nabije toekomst van Chantal. Hopelijk stelt ze ons en Henk niet teleur. Alleen al omdat we dolgraag willen weten hoe hij staat tegenover haar eis dat mannen geheel haarloos door het leven dienen te gaan. Maar ons hart gaat toch ook uit naar Henk. Moeten de makers van Married at first sight hem wel een huwelijk met een labiele vrouw aandoen?
REN Henk REN!!! Nu het nog kan! #chantal #mafwijf #mafs — Klasina (@Klasina) January 13, 2020
Of zou het wonder toch geschieden?
Wat niemand verwacht...
Ik denk dat Henk en Chantal verliefd gaan worden. 🥂 #mafs — Marianne (@madelief114) January 13, 2020
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen