TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zijn niet de minste namen om te mogen interviewen, maar Humberto Tan heeft de eer het te doen. Vanavond spreekt de presentator Barack Obama en Bruce Springsteen in zijn programma Humberto.
Helaas zijn de twee Amerikanen niet in de studio zelf aanwezig, maar hebben zij het gesprek gevoerd via Zoom. Volgens Humberto was hij een van de slechts vijf interviewers wereldwijd die de twee grootheden vragen mocht stellen. Hij interviewde de twee grootheden afgelopen maandag al.
De talkshowhost heeft de oud-president van de Verenigde Staten, Barack Obama, en zanger Bruce Springsteen gesproken in verband met hun gezamenlijke boek Renegades: Born in the USA, dat dinsdag uitkomt. Eerder maakten de mannen al een podcast onder dezelfde naam. Het boek bevat een reeks gesprekken tussen de twee, waarin zij onderwerpen als 'the American dream', muziek, hun carrières en politiek bespreken.
Leo Blokhuis en Mart Smeets schuiven vanavond bij Humberto Tan aan om het boek te bespreken. Het interview is vanavond te zien om 21:30 uur bij RTL 4.
Robbert Rodenburg krijgt nieuw programma bij KRO-NCRV
08:42De TV van gisteren: Familie raakt kind kwijt tijdens het zwemmen in Grote Gezinnen, Grote Vakanties
06:00Advent dag 4 | Bereid je alvast voor op het altijd heerlijk chaotische Sint & De Leeuw
01:10Komende week in GTST: Verstoorde verwachtingen en de rampzalige relkerst
20:23Leuk nieuws: De trailer van Emily in Paris seizoen 5 is er