TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gerard heeft maar één eis waar de drie schilders uit het Omroep MAX-programma zich aan moeten houden: hij wil dat het werk wél op hem lijkt en een beetje realistisch is. Als er een kubistisch portret uit komt, is de Toen was geluk heel gewoon-ster niet tevreden.
Terwijl de schilders hun eerste schetsen maken, vertelt Gerard over zijn jeugd in Rotterdam tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hij werd in 1940 geboren en zijn vroegste herinneringen zijn van het leven in oorlogstijd. Die onbewuste ervaringen hebben Cox nooit helemaal losgelaten.
Sterren op het doek is te zien op zaterdag om 20.40 uur bij Omroep MAX op NPO 2.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin