TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gerard heeft maar één eis waar de drie schilders uit het Omroep MAX-programma zich aan moeten houden: hij wil dat het werk wél op hem lijkt en een beetje realistisch is. Als er een kubistisch portret uit komt, is de Toen was geluk heel gewoon-ster niet tevreden.
Terwijl de schilders hun eerste schetsen maken, vertelt Gerard over zijn jeugd in Rotterdam tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hij werd in 1940 geboren en zijn vroegste herinneringen zijn van het leven in oorlogstijd. Die onbewuste ervaringen hebben Cox nooit helemaal losgelaten.
Sterren op het doek is te zien op zaterdag om 20.40 uur bij Omroep MAX op NPO 2.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur