TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik maak wederom een diepe buiging voor alle deelnemers, want hun doel is niet alleen afvallen", zegt Groothuizen. "Zij gaan in acht maanden tijd ook een innerlijke strijd aan. Met het team van professionals proberen we erachter te komen waar die etenslust vandaan komt. Het was voor hen, maar zeker ook voor mij een leerzaam traject."
Ook personal trainer Roberto Da Costa, psychologe Hilde Jans en voedingsdeskundige Lisa Steltenpool leveren weer een bijdrage aan Obese. Zij staan de kandidaten, net als presentatrice Angela Groothuizen, bij met hun expertise in de reis en strijd tegen de kilo’s.
In de eerste aflevering is te zien hoe Eric de afvalrace tot een goed einde probeert te brengen. De Rotterdammer maakt in het dagelijks leven films, maar daardoor verliest hij de regie over zijn eigen leven. Zijn vrouw wil dat hij actie onderneemt om van zijn kilo's af te komen. Ze dreigt daarbij zelfs met een scheiding.
Obese is vanaf woensdag 2 september wekelijks om 20.30 uur te zien bij RTL 4.
Verrassing! Sterren op het Doek gaat toch door
11:50Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland
09:51Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1