TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met het AD vertelt de inmiddels 26-jarige Jim over zijn opmerkelijke carrièreswitch.
Tijdens zijn blind audition was Jim met zijn gitaarspel en diepe, donkere stem direct een favoriet van de coaches. Vooral Anouk was enthousiast en zag in Van der Zee direct een winnaar. Hij koos voor haar en ze bleek 't bij het rechte eind te hebben: Jim won begin 2018 de achtste editie van The Voice inclusief platencontract en auto.
Jim maakt al sinds zijn zevende muziek en droomde ervan zijn geld te verdienen met optreden. Maar toen zijn droom eenmaal uitkwam, bleek hij er niet gelukkig van te worden. Tijdens corona belandde hij nog meer in een dip en ging hij nadenken: " Ik werd al langere tijd ongelukkig van muziek maken en had geen zin meer in optredens. Toen optreden door de coronamaatregelen niet meer kon, kreeg ik daar vrede mee."
Jim zag lange tijd muziek als zijn enige mogelijkheid geld te verdienen. Inmiddels weet hij dat het ook anders kan. Hij verdient tegenwoordig de kost met diverse baantjes, zo is hij onder meer met veel plezier fietskoerier: "Ik ben ook een mens los van muziek. Zo vind ik het prima om voor tien euro per uur te werken, zolang ik het leuk vind. Geld maakt me sowieso niet veel uit."
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten