TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Vandaag, 5 jaar geleden verloor ik mijn beste vriend... Het verdriet slijt gelukkig enigszins, maar het gemis wordt daarentegen elke dag een beetje meer", zo schrijft Smit op Instagram.
Ook zanger Simon Keizer van Nick & Simon staat op het medium stil bij Jaap Buijs. "De man die vanaf het begin in ons geloofde, en ons indirect dus het leven heeft gegeven dat we nu mogen leiden, is vandaag al 5 jaar niet meer onder ons. Hij zal nooit worden vergeten", zo schrijft hij.
De zeer geliefde Buijs was de manager van onder meer Smit, maar vertegenwoordigde en hielp nog veel andere artiesten. Onder meer de 3JS en George Baker konden rekenen op zijn diensten.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer