TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Vandaag, 5 jaar geleden verloor ik mijn beste vriend... Het verdriet slijt gelukkig enigszins, maar het gemis wordt daarentegen elke dag een beetje meer", zo schrijft Smit op Instagram.
Ook zanger Simon Keizer van Nick & Simon staat op het medium stil bij Jaap Buijs. "De man die vanaf het begin in ons geloofde, en ons indirect dus het leven heeft gegeven dat we nu mogen leiden, is vandaag al 5 jaar niet meer onder ons. Hij zal nooit worden vergeten", zo schrijft hij.
De zeer geliefde Buijs was de manager van onder meer Smit, maar vertegenwoordigde en hielp nog veel andere artiesten. Onder meer de 3JS en George Baker konden rekenen op zijn diensten.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’