TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Vandaag, 5 jaar geleden verloor ik mijn beste vriend... Het verdriet slijt gelukkig enigszins, maar het gemis wordt daarentegen elke dag een beetje meer", zo schrijft Smit op Instagram.
Ook zanger Simon Keizer van Nick & Simon staat op het medium stil bij Jaap Buijs. "De man die vanaf het begin in ons geloofde, en ons indirect dus het leven heeft gegeven dat we nu mogen leiden, is vandaag al 5 jaar niet meer onder ons. Hij zal nooit worden vergeten", zo schrijft hij.
De zeer geliefde Buijs was de manager van onder meer Smit, maar vertegenwoordigde en hielp nog veel andere artiesten. Onder meer de 3JS en George Baker konden rekenen op zijn diensten.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)