TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat beweerde Wibi vrijdagavond aan tafel bij Beau waar hij uitgebreid mocht vertellen over de rel rond zijn kerstsingle.
Het (kerst)balletje ging rollen nadat Wibi op Radio 538 zijn beklag deed over de naar eigen zeggen schofterige wijze waarop de redactie van M na eerdere afspraken hun uitnodiging introk. RTL Boulevard bood daarna aan om Wibi live op het Leidseplein een deel van zijn lied te laten spelen. Eerst zei Wibi toe, maar later bedacht hij zich.
In een vrij warrig gesprek bij Beau onthulde Wibi dat ook de redacteuren van RTL Boulevard hem onheus hebben bejegend. Er zou zelfs sprake zijn van intimidatie nadat hij niet mee wilde werken: "Ze zeiden zelfs: 'dan hoef je niet meer aan te komen met items.' En ze zeiden ook: 'Ja, Wibi is boos op M? Maar je wil toch niet dat Boulevard boos is op Wibi?'
RTL Boulevard boegbeeld Luuk Ikink keek met stijgende verbazing naar Soerjardi's versie van de gebeurtenissen en reageerde op Twitter.
Het valt wel op dat iedereen het fout doet, behalve Wibi. Ik denk dat hij en z'n management wat vaker met elkaar moeten bellen om dingen te bespreken en verder ben ik van mening dat verzonnen verhalen in Disneyland thuishoren. ;-) — Luuk Ikink (@luuk) December 11, 2020
Hoe gaat het nu met Erica Terpstra?
10:45Zien: Frank Dane terug op de radio en vertelt over het overlijden van zijn broer Robert Jensen
10:30Mathilde uit URK! leerde nieuwe vriend Davy 'per ongeluk' kennen op Tinder
09:01Dramaserie Bodem krijgt een derde seizoen
08:29Wanneer is de finale van The Winner Takes It All te zien?