TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat beweerde Wibi vrijdagavond aan tafel bij Beau waar hij uitgebreid mocht vertellen over de rel rond zijn kerstsingle.
Het (kerst)balletje ging rollen nadat Wibi op Radio 538 zijn beklag deed over de naar eigen zeggen schofterige wijze waarop de redactie van M na eerdere afspraken hun uitnodiging introk. RTL Boulevard bood daarna aan om Wibi live op het Leidseplein een deel van zijn lied te laten spelen. Eerst zei Wibi toe, maar later bedacht hij zich.
In een vrij warrig gesprek bij Beau onthulde Wibi dat ook de redacteuren van RTL Boulevard hem onheus hebben bejegend. Er zou zelfs sprake zijn van intimidatie nadat hij niet mee wilde werken: "Ze zeiden zelfs: 'dan hoef je niet meer aan te komen met items.' En ze zeiden ook: 'Ja, Wibi is boos op M? Maar je wil toch niet dat Boulevard boos is op Wibi?'
RTL Boulevard boegbeeld Luuk Ikink keek met stijgende verbazing naar Soerjardi's versie van de gebeurtenissen en reageerde op Twitter.
Het valt wel op dat iedereen het fout doet, behalve Wibi. Ik denk dat hij en z'n management wat vaker met elkaar moeten bellen om dingen te bespreken en verder ben ik van mening dat verzonnen verhalen in Disneyland thuishoren. ;-) — Luuk Ikink (@luuk) December 11, 2020
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap