TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op haar Instagram deelt Fokker het nieuws met haar volgers. “Idioten op de weg. Aangereden, hand gebroken. Mooi klote.” Op de beelden is ook te zien hoe haar lip gehavend is. Fokker wordt sindsdien bedolven onder de beterschapswensen. “Dank mensen voor al jullie lieve berichtjes. Heb een behoorlijke klap gemaakt. Maar still alive en een soort van kicking!”
Zoals zo vaak met Wie is de Mol? levert het programma vriendschappen op en dat is dit seizoen niet anders. Medekandidaten Joshua Nolet en Splinter Chabot zijn namelijk direct de auto ingesprongen om ‘1,5 meter-mantelverzorging’ te leveren, met ballonnen, kerstverlichting en een fles wijn.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'