TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De doorstart van het iconische raadspelletje werd bekendgemaakt bij Shownieuws, dat eveneens de nieuwe panelleden mocht onthullen.
De opzet van Wie van de 3? is bedriegelijk eenvoudig: drie mensen stellen zich voor als dezelfde persoon met een bepaald beroep. Van brandweerman tot vroedrouw. Aan de panelleden de taak met handige vragen uit te vogelen wie van de drie daadwerkelijk de echte persoon is. Ditmaal is die taak weggelegd voor Najib Amhali, Britt Dekker, Ryanne van Dorst en Martien Meiland.
Wie van de 3? is van oorsprong een Amerikaans format, maar bleek in Nederland een stuk populairder. De Avro zond de kwis van 1963 tot 1983 uit met legendarische panelleden als Albert Mol en Martine Bijl. RTL 4 probeerde in 1991 een variant op het spel met Caroline Tensen genaamd Wie is wie? en na enkele korte revivals in de 90s presenteerde Ron Brandsteder van 2010 tot 2013 het oude, vertrouwde spelletje voor Omroep MAX.
Overigens probeerde SBS het in 2016 al eens met een variant op Wie van de 3? genaamd De vreemde eend waarin onder leiding van Irene Moors werd gezocht naar de juiste persoon bij het juiste beroep. Na acht amper bekeken afleveringen beleefde De vreemde eend z'n zwanenzang.
Wie van de Drie? is vanaf zondag 11 oktober te zien om 20.30 uur bij SBS 6.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis