TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
VI Meestervoorspellers werd met nog geen 500.000 kijkers belabberd bekeken en ook Wilfred had daags na de uitzending weinig lovends te melden over het programma. In zijn radioshow Veronica inside luchtte de presentator zijn hart.
Volgens Wilfred is er teveel geknipt in het programma. De opnames duurden drie uur, waardoor heel veel materiaal is gesneuveld. Alle harde grappen over John de Mol zouden de montage bijvoorbeeld niet hebben gehaald. Daarnaast had paragnoste Liesbeth van Dijk voorspeld dat Thierry Baudet zichzelf dit jaar iets aan zou doen, wat de makers ook niet geschikt vonden voor uitzending.
Een ander groot probleem volgens Wilfred is het feit dat de show niet live was. Het programma werd al voor de kerst opgenomen, maar op televisie speelden de heren tussen oliebollen en champagne dat het daadwerkelijk 2 januari was. Eén voorspelling van Liesbeth van Dijk is al ontkracht: de helderziende meende dat VI Meestervoorspellers een kijkcijferhit zou worden.
Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'