TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
VI Meestervoorspellers werd met nog geen 500.000 kijkers belabberd bekeken en ook Wilfred had daags na de uitzending weinig lovends te melden over het programma. In zijn radioshow Veronica inside luchtte de presentator zijn hart.
Volgens Wilfred is er teveel geknipt in het programma. De opnames duurden drie uur, waardoor heel veel materiaal is gesneuveld. Alle harde grappen over John de Mol zouden de montage bijvoorbeeld niet hebben gehaald. Daarnaast had paragnoste Liesbeth van Dijk voorspeld dat Thierry Baudet zichzelf dit jaar iets aan zou doen, wat de makers ook niet geschikt vonden voor uitzending.
Een ander groot probleem volgens Wilfred is het feit dat de show niet live was. Het programma werd al voor de kerst opgenomen, maar op televisie speelden de heren tussen oliebollen en champagne dat het daadwerkelijk 2 januari was. Eén voorspelling van Liesbeth van Dijk is al ontkracht: de helderziende meende dat VI Meestervoorspellers een kijkcijferhit zou worden.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'