TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
VI Meestervoorspellers werd met nog geen 500.000 kijkers belabberd bekeken en ook Wilfred had daags na de uitzending weinig lovends te melden over het programma. In zijn radioshow Veronica inside luchtte de presentator zijn hart.
Volgens Wilfred is er teveel geknipt in het programma. De opnames duurden drie uur, waardoor heel veel materiaal is gesneuveld. Alle harde grappen over John de Mol zouden de montage bijvoorbeeld niet hebben gehaald. Daarnaast had paragnoste Liesbeth van Dijk voorspeld dat Thierry Baudet zichzelf dit jaar iets aan zou doen, wat de makers ook niet geschikt vonden voor uitzending.
Een ander groot probleem volgens Wilfred is het feit dat de show niet live was. Het programma werd al voor de kerst opgenomen, maar op televisie speelden de heren tussen oliebollen en champagne dat het daadwerkelijk 2 januari was. Eén voorspelling van Liesbeth van Dijk is al ontkracht: de helderziende meende dat VI Meestervoorspellers een kijkcijferhit zou worden.
GTST-actrice en musicalster April Darby verwacht eerste kindje
16:25Ceciel uit B&B Vol Liefde slaat wild om zich heen richting Fred én Olcay Gulsen
16:00Wolter Kroes: 'Ik krijg ervan langs in mijn realityserie'
14:42Iris uit B&B Vol Liefde: 'Seks is waanzinnig belangrijk in een relatie'
13:39Deze programma's vervangen Miljoenenjacht op SBS6