TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 47-jarige Winston kon aan de slag in de zaak van zijn broer Roy. “Omdat stilzitten niet mijn ding is en mijn branche nogal op z’n gat ligt door COVID-19, help ik mijn broer(tje) Roy met zijn rijschool Nesselande”, schrijft hij op Instagram.
De acteur zegt de showbizz natuurlijk niet helemaal vaarwel. “Uiteraard blijf ik mijn werkzaamheden als presentator en acteur wel voortzetten, maar deze combinatie is op het moment erg welkom en noodzakelijk.”
Winston brak in 2000 als Benjamin Borges door in Goede Tijden Slechte Tijden. Daarnaast was hij ook te zien in Westenwind, Onderweg naar morgen en Jeuk. Ook had hij een rolletje in Flikken Rotterdam.
Makers van Klem komen met serie De Prijs: met Teun Luijkx, Emma Josten en Georgina Verbaan
15:47The Voice of Holland: dit is het team van Suzan en Freek
14:30Steun en toeverlaat van André van Duin overleden: 'Bedankt'
13:28Kijkers krijgen geen genoeg van livestreams met dikke papegaaien en rondtrekkende vissen
13:22Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'