TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen dagen was Jeroen Pauw zo slecht bij stem dat hij tijdens Pauw zijn gasten de autocue liet voorlezen om zijn stem te sparen. Kijkers voelden massaal mee met de presentator.
Aan zijn stem te horen heeft Jeroen te lang in de kou op een hoekje gestaan.#pauw — Elphy 💙 (@elfjeElphy) October 17, 2019
Hulde PauwðŸ‘ðŸ¼Een gesprek voeren met zo'n stem.....Ik had het niet gered...🙊🙉 #pauw — Alberdina Chatarina🚜🚜 (@dinie_van) October 17, 2019
Wel een bikkel die Jeroen. Show doen ondanks slechte stem en even goed als altijd. #pauw — Mayraâ˜€ï¸ (@M062020) October 17, 2019
Jeroen pauw zijn stem is te pijnlijk om aan te horen!#pauw — Joep_m13 (@M13Joep) October 17, 2019
Inmiddels gaat het weer wat beter en dat is niet zonder reden. Jeroen nam geen enkel risico en kocht een hele apotheek leeg.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is