TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe Shownieuws oogt flitsend en modern, met veel lichtjes, warme kleuren en een bijkans statig gevoel. Maar Ronald Molendijk onthulde op Instagram dat het plaatje grotendeels trucage is.
In een filmpje liet de muziekkenner zien hoe het er achter de schermen aan toe gaat. Tijdens de uitzending is het een drukke, sfeervolle studio, maar eigenlijk komt alles uit de computer. De set is één groot groen scherm waar de makers van alles op kunnen projecteren. Alleen de desk waar Molendijk en zijn collega's achter zitten is echt.
Het is niet voor het eerst dat programmamakers zoveel gebruik maken van digitale setelementen. Andere nieuwsprogramma's als RTL Nieuws en het NOS Journaal werken al enige tijd met dergelijke technieken. Ook Hart van Nederland, dat in dezelfde studio wordt gemaakt, is verrijkt met computeranimaties.
Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 21 februari: Nederland in actie bij de massastart