TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Videoland is al te zien hoe Nabil (Noah Valentyn) zijn opwachting maakt in het soapdorp.
Zoë Xander (Anouk Maas) zit in zak en as nu Rik het heeft uitgemaakt omdat ze loog over haar onvruchtbaarheid. Ze onderneemt talloze, maar vruchteloze verzoeningspogingen. Rik wil haar niet meer omdat Zoë niet in zijn burgerlijke leventje past: ze hoort in een privéjet naar gala's te vliegen en te genieten van de luxe waar ze naar verlangt. Xander is het daar niet mee eens, maar zit wel moederziel alleen in De Koning te rouwen om haar gestrande relatie.
Als bij toverslag verschijnt Nabil in de kroeg, hij is direct gecharmeerd van de bedroefde vrouw en probeert haar op te vrolijken met een aantal strofes uit Sheherazade's 1001 Nacht. Nabil stelt zich voor als prins en maakt duidelijk dat hij alles gaat doen om haar gelukkig te maken.
Uiteraard gaat deze belofte de komende weken leiden tot een confrontatie met Rik die weleens vaker is teruggekomen van besluiten. Maar Nabil krijgt met meer Meerdijkers te maken. In de GTST maandtrailer is al te zien dat hij een oude bekende is van Kimberly (Britt Scholte). Waar kennen de twee elkaar van?
De rol van Nabil wordt vertolkt door Noah Valentyn. De 33-jarige acteur en fotograaf had in het verleden rolletjes in series en films als Goudkust, Costa!, Gooische vrouwen en Hartenstraat.
Vanaf vrijdag 7 juni is het debuut van prins Nabil bij RTL te zien.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'