TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Die ontboezeming doet de soapster in een exclusieve backstagevideo van GTST.
Het incident vond plaats tijdens de onlangs uitgezonden vechtpartij tussen Somogyi (46) en zijn soapbroer Dorian Bindels (28). Op televisie duurde de confrontatie enkele minuten, maar het gevecht filmen bleek een slopende klus, zo vertelt Ferri: "Spel, in combinatie met vechtscènes, put extra uit. Ik hoor het ook van anderen. Vechten is al heel erg vermoeiend, maar met spel erbij put het zo ontzettend uit als je de goede ademhaling niet hebt."
Een dag lang rennen, rollen en een doodstrijd simuleren eiste z'n tol bij Ferri: "Vlak na een vechtscène was ik ineens heel erg duizelig. Ik moest even een minuutje bijkomen." Maar Ferri liet zich niet kennen en wist zich snel te herpakken: "Even een colaatje en een chocolaatje nemen voor wat energie en weer door."
Ondanks de dip is Ferri trots op het eindresultaat van de vechtpartij die eindigde met Daan die zich voor z'n wegrollende auto wierp om zo zijn dochter Louise te kunnen redden: "Ik heb best wel wat vechtscènes gedaan, maar dit is het heftigste wat ik ooit heb moeten doen."
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha