TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Die ontboezeming doet de soapster in een exclusieve backstagevideo van GTST.
Het incident vond plaats tijdens de onlangs uitgezonden vechtpartij tussen Somogyi (46) en zijn soapbroer Dorian Bindels (28). Op televisie duurde de confrontatie enkele minuten, maar het gevecht filmen bleek een slopende klus, zo vertelt Ferri: "Spel, in combinatie met vechtscènes, put extra uit. Ik hoor het ook van anderen. Vechten is al heel erg vermoeiend, maar met spel erbij put het zo ontzettend uit als je de goede ademhaling niet hebt."
Een dag lang rennen, rollen en een doodstrijd simuleren eiste z'n tol bij Ferri: "Vlak na een vechtscène was ik ineens heel erg duizelig. Ik moest even een minuutje bijkomen." Maar Ferri liet zich niet kennen en wist zich snel te herpakken: "Even een colaatje en een chocolaatje nemen voor wat energie en weer door."
Ondanks de dip is Ferri trots op het eindresultaat van de vechtpartij die eindigde met Daan die zich voor z'n wegrollende auto wierp om zo zijn dochter Louise te kunnen redden: "Ik heb best wel wat vechtscènes gedaan, maar dit is het heftigste wat ik ooit heb moeten doen."
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)