TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan RTL Boulevard vertelden de soapveteranen dat de aanpassingen in de serie hen erg kunnen bekoren.
Achter de schermen is het schrijversteam uitgebreid en is een nieuwe dramaturg aangesteld om de verschillende groepjes schrijvers te begeleiden. Er is meer aandacht voor het feit dat alle personages een eigen identiteit krijgen en dat ook uitstralen. Ferri Somogyi is fan: "De scripts zijn beter, ik ben er echt van overtuigd dat het nu in een stijgende lijn gaat."
Ook Caroline de Bruijn is open over de problemen in de serie: Het karakter Janine heeft zóveel meegemaakt dat het wat veel werd. Het vorige seizoen is ze volgens mij twee keer ontvoerd door een seriemoordenaar. Dat was misschien een beetje teveel van het goede."
Ook vond Caroline de scripts de laatste tijd wat warrig en onsamenhangend: "Een paar maanden geleden dacht ik nog weleens “heb ik een aflevering gemist of heb ik een heel blok overgeslagen?”. Maar dat is nu weg."
Boulevard kon melden dat GTST voorlopig nog wel even de tijd krijgt om de weg naar boven te vinden. RTL en Endemol zouden spreken over een periode van twee jaar waarin de soap zich moet zien te herpakken.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato