TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De aanwijzingen dat Meerdijk het na de zomerstop zonder Valentijn moet doen stapelen zich op via Instagram.
Op social media is te zien hoe mede-castleden als Stephanie van Eer en Hamza Othman in de kleedkamers van 's lands langst lopende soap te vinden zijn. De cast en crew gebruiken de vakantietijd om een inhaalslag te maken en weer een buffer op te bouwen. Vincent Visser heeft echter andere plannen, de 19-jarige acteur zit al een paar dagen in het zonovergoten Marbella met vrienden en familie.
Eerder liet hij ook al doorschemeren dat een andere oudgediende wellicht terugkeert in GTST. In zijn Instagramstories postte Visser een selfie met zijn 'soapvader' Christophe Haddad. De acteur die in de serie gestalte geeft aan Nick Sanders, de vader van Valentijn die momenteel nog in de gevangenis zit. Fans dachten in eerste instantie dat het ging om een aflevering van Goede tijden, zomer tijden maar daarin verschijnt Vincent binnenkort met zijn 'soapmoeder' Lieke van Lexmond. Wellicht dat Nick zijn zoon tot de orde komt roepen en hem (tijdelijk) uit de serie haalt?
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans