TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Advocaat Annemiek van Spanje liet dat weten aan RTL Boulevard. Omroep KRO-NCRV heeft laten optekenen dat het eerst het onderzoek afwacht.
Volgens de advocaat is er sprake van immateriële en materiële schade. "Je moet je voorstellen dat je jarenlang contact hebt met je moeder, denkt haar te hebben gevonden en het blijkt een vreemde vrouw. En ze hebben kosten gemaakt voor vluchten en hotels. En sommigen hebben familieleden ondersteund in Colombia en betalingen verricht."
Vorig jaar deed misdaadjournalist Kees van der Spek uit de doeken dat er in Colombia in het programma Spoorloos verkeerde matches zijn gemaakt. KRO-NCRV besloot toen een onderzoek in te stellen, uitgevoerd door een externe partij. Tot nu toe is daar een viertal mismatches uit naar voren gekomen.
Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel
11:11Waar is Emile Ratelband? Dochter Minou wanhopig: 'Ontzettend ongerust'