TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Advocaat Annemiek van Spanje liet dat weten aan RTL Boulevard. Omroep KRO-NCRV heeft laten optekenen dat het eerst het onderzoek afwacht.
Volgens de advocaat is er sprake van immateriële en materiële schade. "Je moet je voorstellen dat je jarenlang contact hebt met je moeder, denkt haar te hebben gevonden en het blijkt een vreemde vrouw. En ze hebben kosten gemaakt voor vluchten en hotels. En sommigen hebben familieleden ondersteund in Colombia en betalingen verricht."
Vorig jaar deed misdaadjournalist Kees van der Spek uit de doeken dat er in Colombia in het programma Spoorloos verkeerde matches zijn gemaakt. KRO-NCRV besloot toen een onderzoek in te stellen, uitgevoerd door een externe partij. Tot nu toe is daar een viertal mismatches uit naar voren gekomen.
Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s