TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Advocaat Annemiek van Spanje liet dat weten aan RTL Boulevard. Omroep KRO-NCRV heeft laten optekenen dat het eerst het onderzoek afwacht.
Volgens de advocaat is er sprake van immateriële en materiële schade. "Je moet je voorstellen dat je jarenlang contact hebt met je moeder, denkt haar te hebben gevonden en het blijkt een vreemde vrouw. En ze hebben kosten gemaakt voor vluchten en hotels. En sommigen hebben familieleden ondersteund in Colombia en betalingen verricht."
Vorig jaar deed misdaadjournalist Kees van der Spek uit de doeken dat er in Colombia in het programma Spoorloos verkeerde matches zijn gemaakt. KRO-NCRV besloot toen een onderzoek in te stellen, uitgevoerd door een externe partij. Tot nu toe is daar een viertal mismatches uit naar voren gekomen.
GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained
06:00Zon, liefde en chaos: Ex on the Beach: Double Dutch is terug van weggeweest
20:17Antoin Peeters verklaart lange afwezigheid: 'Ik heb een hypofysetumor'
14:27De Bondgenoten start donderdag op een ander tijdstip en dit is waarom