TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Advocaat Annemiek van Spanje liet dat weten aan RTL Boulevard. Omroep KRO-NCRV heeft laten optekenen dat het eerst het onderzoek afwacht.
Volgens de advocaat is er sprake van immateriële en materiële schade. "Je moet je voorstellen dat je jarenlang contact hebt met je moeder, denkt haar te hebben gevonden en het blijkt een vreemde vrouw. En ze hebben kosten gemaakt voor vluchten en hotels. En sommigen hebben familieleden ondersteund in Colombia en betalingen verricht."
Vorig jaar deed misdaadjournalist Kees van der Spek uit de doeken dat er in Colombia in het programma Spoorloos verkeerde matches zijn gemaakt. KRO-NCRV besloot toen een onderzoek in te stellen, uitgevoerd door een externe partij. Tot nu toe is daar een viertal mismatches uit naar voren gekomen.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen