TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Advocaat Annemiek van Spanje liet dat weten aan RTL Boulevard. Omroep KRO-NCRV heeft laten optekenen dat het eerst het onderzoek afwacht.
Volgens de advocaat is er sprake van immateriële en materiële schade. "Je moet je voorstellen dat je jarenlang contact hebt met je moeder, denkt haar te hebben gevonden en het blijkt een vreemde vrouw. En ze hebben kosten gemaakt voor vluchten en hotels. En sommigen hebben familieleden ondersteund in Colombia en betalingen verricht."
Vorig jaar deed misdaadjournalist Kees van der Spek uit de doeken dat er in Colombia in het programma Spoorloos verkeerde matches zijn gemaakt. KRO-NCRV besloot toen een onderzoek in te stellen, uitgevoerd door een externe partij. Tot nu toe is daar een viertal mismatches uit naar voren gekomen.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025