TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De uitschakeling van Ajax in de Champions League zorgde vooral voor ongeloof. Na een wervelende poulefase, met veel goals en bijzondere duels, ging Valencia er in de laatste wedstrijd met de buit vandoor en bleef Ajax met lege handen achter. De derde plek en daarmee deelname aan de Europa League bleek een bittere troostprijs, maar nu de knock-outfase van start gaat, is het toch ook gewoon een mooie kans om vol voor de winst in het toernooi te gaan. De Amsterdammers treffen Getafe, dat voor grote broer Atletico Madrid staat in de Spaanse competitie. Van onderschatting zal dus geen sprake zijn.
Goed nieuws voor de Amsterdammers is de terugkeer van Daley Blind. De centrale verdediger was er twee maanden uit met een ontstoken hartspier, maar in de kwartfinale van de KNVB beker tegen Vitesse (0-3) maakte de international zijn rentree. Dat deed ook Hakim Ziyech, na een kuitblessure. De Marokkaan liet een dag later weten na het seizoen te vertrekken naar het Engelse Chelsea.
Aansluitend neemt AZ het thuis op tegen LASK Linz. Deze Oostenrijkse ploeg speelde in de poulefase nog tegen PSV en deed dat meer dan naar behoren. In Oostenrijk werd het 4-1 voor LASK Linz en in Eindhoven hielden ze PSV op 0-0.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?