TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De uitschakeling van Ajax in de Champions League zorgde vooral voor ongeloof. Na een wervelende poulefase, met veel goals en bijzondere duels, ging Valencia er in de laatste wedstrijd met de buit vandoor en bleef Ajax met lege handen achter. De derde plek en daarmee deelname aan de Europa League bleek een bittere troostprijs, maar nu de knock-outfase van start gaat, is het toch ook gewoon een mooie kans om vol voor de winst in het toernooi te gaan. De Amsterdammers treffen Getafe, dat voor grote broer Atletico Madrid staat in de Spaanse competitie. Van onderschatting zal dus geen sprake zijn.
Goed nieuws voor de Amsterdammers is de terugkeer van Daley Blind. De centrale verdediger was er twee maanden uit met een ontstoken hartspier, maar in de kwartfinale van de KNVB beker tegen Vitesse (0-3) maakte de international zijn rentree. Dat deed ook Hakim Ziyech, na een kuitblessure. De Marokkaan liet een dag later weten na het seizoen te vertrekken naar het Engelse Chelsea.
Aansluitend neemt AZ het thuis op tegen LASK Linz. Deze Oostenrijkse ploeg speelde in de poulefase nog tegen PSV en deed dat meer dan naar behoren. In Oostenrijk werd het 4-1 voor LASK Linz en in Eindhoven hielden ze PSV op 0-0.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4