TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De baanwielrenners strijden op een gloednieuwe wielerpiste in Heusden-Zolder om de Europese titels. Het is het eerste internationale wielerevenement dat op deze Belgische baan wordt verreden.
De Nederlandse ogen zijn natuurlijk gericht op Harrie Lavreysen, die tijdens de Olympische Spelen in Parijs drie gouden medailles won. Mede om die reden werd hij in december uitgeroepen tot Sportman van het jaar 2024. Op de eerste dag van deze EK moet de beste baanwielrenner ter wereld direct aan de bak: de Nederlandse mannen verdedigen hun Europese titel op het onderdeel teamsprint.
In dezelfde discipline komen ook de Nederlandse vrouwen op de baan. Zij rijden ook de scratch. Het toernooi eindigt zondagmiddag met de spectaculaire koppelkoers en de keirin.
Het EK Heusden - Zolder zie je op woensdag 12 februari vanaf 18:45 uur op Eurosport 1.
René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel