TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De baanwielrenners strijden op een gloednieuwe wielerpiste in Heusden-Zolder om de Europese titels. Het is het eerste internationale wielerevenement dat op deze Belgische baan wordt verreden.
De Nederlandse ogen zijn natuurlijk gericht op Harrie Lavreysen, die tijdens de Olympische Spelen in Parijs drie gouden medailles won. Mede om die reden werd hij in december uitgeroepen tot Sportman van het jaar 2024. Op de eerste dag van deze EK moet de beste baanwielrenner ter wereld direct aan de bak: de Nederlandse mannen verdedigen hun Europese titel op het onderdeel teamsprint.
In dezelfde discipline komen ook de Nederlandse vrouwen op de baan. Zij rijden ook de scratch. Het toernooi eindigt zondagmiddag met de spectaculaire koppelkoers en de keirin.
Het EK Heusden - Zolder zie je op woensdag 12 februari vanaf 18:45 uur op Eurosport 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland