TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De baanwielrenners strijden op een gloednieuwe wielerpiste in Heusden-Zolder om de Europese titels. Het is het eerste internationale wielerevenement dat op deze Belgische baan wordt verreden.
De Nederlandse ogen zijn natuurlijk gericht op Harrie Lavreysen, die tijdens de Olympische Spelen in Parijs drie gouden medailles won. Mede om die reden werd hij in december uitgeroepen tot Sportman van het jaar 2024. Op de eerste dag van deze EK moet de beste baanwielrenner ter wereld direct aan de bak: de Nederlandse mannen verdedigen hun Europese titel op het onderdeel teamsprint.
In dezelfde discipline komen ook de Nederlandse vrouwen op de baan. Zij rijden ook de scratch. Het toernooi eindigt zondagmiddag met de spectaculaire koppelkoers en de keirin.
Het EK Heusden - Zolder zie je op woensdag 12 februari vanaf 18:45 uur op Eurosport 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight