TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De baanwielrenners strijden op een gloednieuwe wielerpiste in Heusden-Zolder om de Europese titels. Het is het eerste internationale wielerevenement dat op deze Belgische baan wordt verreden.
De Nederlandse ogen zijn natuurlijk gericht op Harrie Lavreysen, die tijdens de Olympische Spelen in Parijs drie gouden medailles won. Mede om die reden werd hij in december uitgeroepen tot Sportman van het jaar 2024. Op de eerste dag van deze EK moet de beste baanwielrenner ter wereld direct aan de bak: de Nederlandse mannen verdedigen hun Europese titel op het onderdeel teamsprint.
In dezelfde discipline komen ook de Nederlandse vrouwen op de baan. Zij rijden ook de scratch. Het toernooi eindigt zondagmiddag met de spectaculaire koppelkoers en de keirin.
Het EK Heusden - Zolder zie je op woensdag 12 februari vanaf 18:45 uur op Eurosport 1.
Partnerbijdrage
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning