TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De sluitingsceremonie is altijd minder groots dan de openingsceremonie, maar de organisatoren beloven evengoed een grootse show. Een deel van de show vindt plaats in de lucht en de kijkers worden meegenomen op een tijdreis door het verleden en de toekomst. En de namen die rondzingen, zijn inderdaad behoorlijk groot.
Lees hier alles over de Olympische Zomerspelen 2024
Het is traditie dat de organiserende stad de Spelen overdraagt aan de volgende organisator, in dit geval Los Angeles en daarin gaat Tom Cruise een rol spelen. De acteur staat erom bekend dat hij altijd zijn eigen stunts doet en hij werd in Parijs al gespot terwijl hij iets spannends deed met een vlag op een motor.
Dat zangeres H.E.R. gaat optreden is zeker en de namen van Billie Eilish, Snoop Dogg en the Red Hot Chili Peppers klinken steeds luider. Snoop Dogg is sowieso al in Parijs en Eilish en the Red Hot Chili Peppers treden waarschijnlijk op in Los Angeles.
De sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Parijs is in het Stade de France en begint om 20:00. De show is te volgen op NPO1.
Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’
10:40Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran