TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De sluitingsceremonie is altijd minder groots dan de openingsceremonie, maar de organisatoren beloven evengoed een grootse show. Een deel van de show vindt plaats in de lucht en de kijkers worden meegenomen op een tijdreis door het verleden en de toekomst. En de namen die rondzingen, zijn inderdaad behoorlijk groot.
Lees hier alles over de Olympische Zomerspelen 2024
Het is traditie dat de organiserende stad de Spelen overdraagt aan de volgende organisator, in dit geval Los Angeles en daarin gaat Tom Cruise een rol spelen. De acteur staat erom bekend dat hij altijd zijn eigen stunts doet en hij werd in Parijs al gespot terwijl hij iets spannends deed met een vlag op een motor.
Dat zangeres H.E.R. gaat optreden is zeker en de namen van Billie Eilish, Snoop Dogg en the Red Hot Chili Peppers klinken steeds luider. Snoop Dogg is sowieso al in Parijs en Eilish en the Red Hot Chili Peppers treden waarschijnlijk op in Los Angeles.
De sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Parijs is in het Stade de France en begint om 20:00. De show is te volgen op NPO1.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026