TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De sluitingsceremonie is altijd minder groots dan de openingsceremonie, maar de organisatoren beloven evengoed een grootse show. Een deel van de show vindt plaats in de lucht en de kijkers worden meegenomen op een tijdreis door het verleden en de toekomst. En de namen die rondzingen, zijn inderdaad behoorlijk groot.
Lees hier alles over de Olympische Zomerspelen 2024
Het is traditie dat de organiserende stad de Spelen overdraagt aan de volgende organisator, in dit geval Los Angeles en daarin gaat Tom Cruise een rol spelen. De acteur staat erom bekend dat hij altijd zijn eigen stunts doet en hij werd in Parijs al gespot terwijl hij iets spannends deed met een vlag op een motor.
Dat zangeres H.E.R. gaat optreden is zeker en de namen van Billie Eilish, Snoop Dogg en the Red Hot Chili Peppers klinken steeds luider. Snoop Dogg is sowieso al in Parijs en Eilish en the Red Hot Chili Peppers treden waarschijnlijk op in Los Angeles.
De sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Parijs is in het Stade de France en begint om 20:00. De show is te volgen op NPO1.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'