TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Champions League wordt vanwege het coronavirus in een andere vorm uitgespeeld. Lissabon is de gaststad voor het prestigieuze toernooi dat volgens een knock-out systeem verder gaat. De finale staat voor 23 augustus gepland.
“Samen met een grote schare voetbalfans ben ik enorm blij dat we dit toernooi met de allerbeste clubs weer kunnen gaan programmeren. Zeker na de periode van de gedwongen stop, willen we zoveel mogelijk voetbalfans laten genieten van dit geweldige toernooi. Om die reden hebben we besloten de Champions League op onze grootste zender, SBS6, uit te zenden”, aldus directeur Marco Louwerens.
Er staan nog vier achtste finales op het programma, te weten Juventus – Olympique Lyon, Bayern München – Chelsea, Manchester City – Real Madrid en FC Barcelona – Napoli. Zij moeten uitvechten wie zich bij RB Leipzig, Atlético Madrid, Atalanta en Paris Saint-Germain voegen in de kwartfinales.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans