TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Champions League wordt vanwege het coronavirus in een andere vorm uitgespeeld. Lissabon is de gaststad voor het prestigieuze toernooi dat volgens een knock-out systeem verder gaat. De finale staat voor 23 augustus gepland.
“Samen met een grote schare voetbalfans ben ik enorm blij dat we dit toernooi met de allerbeste clubs weer kunnen gaan programmeren. Zeker na de periode van de gedwongen stop, willen we zoveel mogelijk voetbalfans laten genieten van dit geweldige toernooi. Om die reden hebben we besloten de Champions League op onze grootste zender, SBS6, uit te zenden”, aldus directeur Marco Louwerens.
Er staan nog vier achtste finales op het programma, te weten Juventus – Olympique Lyon, Bayern München – Chelsea, Manchester City – Real Madrid en FC Barcelona – Napoli. Zij moeten uitvechten wie zich bij RB Leipzig, Atlético Madrid, Atalanta en Paris Saint-Germain voegen in de kwartfinales.
Jan Boskamp geeft gezondheidsupdate: 'Ik was net een dood vogeltje'
10:00Marianne Timmer blikt terug op haar Olympische carrière: 'Híerdoor was ik echt aangeslagen'
10:00René Bogaart stelt kijkers van De Bogaartjes alvast gerust: 'Ik ben geen flamboyante Martien Meiland'
09:50Tijd voor MAX verdwijnt de komende weken van NPO 1: dit is waarom
09:15Zijn dit de eerste deelnemers van De Verraders 2026?