TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vandaag komt de laatste poule (F) in actie tijdens het EK voetbal. En het is Cristiano Ronaldo die voor de vijfde keer in zijn carrière een EK meemaakt. Vanavond staat hij aan de aftrap tegen Tsjechië.
Cristiano Ronaldo is inmiddels al 39 jaar, maar bondscoach Roberto Martínez neemt de Portugees gewoon mee naar het EK. Ronaldo is al de enige speler ooit die in actie kwam op vijf EK's, deze zomer kan hij dat record nog verder aanscherpen. Of hij basisspeler gaat zijn is nog wel even de vraag. Met onder meer Bruno Fernandes (Manchester United), Bernardo Silva (Manchester City) en Rafael Leão (AC Milan) beschikken de Zuid-Europeanen over veel aanvallende stootkracht.
Portugal treft in de eerste groepswedstrijd Tsjechië. Die ploeg heeft met Michal Sadílek en Ondrej Lingr inbreng uit de Eredivisie. Het andere duel in de groep gaat tussen Turkije en Georgië. Die ploegen lijken met de Tsjechen uit te moeten gaan vechten wie achter Portugal door gaat.
EK Voetbal: Portugal – Tsjechië is op dinsdag 18 juni om 21:00 uur te zien op NPO 1.
Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'