TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het Nederlandse Daviscup-team heeft na een aantal magere jaren weer de stap naar het hoogste podium kunnen maken. Deze week speelt de equipe van Paul Haarhuis de groepsfase in de Davis Cup Finals en met een ijzersterke line-up is het vertrouwen groot. Tegen Kazachstan, Groot-Brittannië en Team USA is de jacht op een plek in de knock-outfase geopend.
Dinsdag 13 september neemt Team NL het op tegen Kazachstan (16.55 uur US tijd), op vrijdag 16 september wachten de Britten (16.00 uur US tijd) en een dag later het sluitstuk tegen de Verenigde Staten (15.00 uur US tijd). Al die ontmoetingen zie je live op de kanalen van Ziggo Sport (Kanaal 14, Select & Tennis).
De top-2 uit de poule plaatst zich voor de knock-outfase en met Botic van de Zandschulp, Tallon Griekspoor en Tim van Rijthoven om uit te kiezen, hebben we een ijzersterke line-up in de singles. Wesley Koolhof en Matwé Middelkoop horen in het dubbel zelfs tot de absolute wereldtop.
Terugkijken: Bouke Scholten schittert met ‘An American Trilogy’ in RTL Tonight (video)
07:10Eerste beelden: afscheidsconcert Golden Earring maandag te zien op NPO1
11:27De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'