TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het Nederlandse Daviscup-team heeft na een aantal magere jaren weer de stap naar het hoogste podium kunnen maken. Deze week speelt de equipe van Paul Haarhuis de groepsfase in de Davis Cup Finals en met een ijzersterke line-up is het vertrouwen groot. Tegen Kazachstan, Groot-Brittannië en Team USA is de jacht op een plek in de knock-outfase geopend.
Dinsdag 13 september neemt Team NL het op tegen Kazachstan (16.55 uur US tijd), op vrijdag 16 september wachten de Britten (16.00 uur US tijd) en een dag later het sluitstuk tegen de Verenigde Staten (15.00 uur US tijd). Al die ontmoetingen zie je live op de kanalen van Ziggo Sport (Kanaal 14, Select & Tennis).
De top-2 uit de poule plaatst zich voor de knock-outfase en met Botic van de Zandschulp, Tallon Griekspoor en Tim van Rijthoven om uit te kiezen, hebben we een ijzersterke line-up in de singles. Wesley Koolhof en Matwé Middelkoop horen in het dubbel zelfs tot de absolute wereldtop.
Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug