TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sinds 2006 presenteert Dione de Graaff De Avondetappe. Maar ze is al wielerfan sinds haar vroege jeugd: "Als we vroeger op vakantie naar Frankrijk gingen, kreeg ik het meestal voor elkaar om in de buurt van de Tour te zijn. Ik gaf de voorkeur aan tijdritten, daar heb je de hele dag plezier van."
Lees ook: De Tour de France 2025 staat op punt van beginnen: dit moet je weten
Van die tijdritten zijn er twee deze keer, maar de Tour start en finisht met een vlakke rit in Lille. De laatste twee jaar begon de Tour in het buitenland, maar dit jaar blijven de renners in Frankrijk. Al scheren ze vandaag vlak langs de Belgische grens.
Dione kijkt met een glas wijn terug op de rit van vandaag en vooruit naar die van zondag 6 juli.. Dan staat er een heuvelrit op het programma, die eindigt aan de kust. Kan Dione ook nog even met de voeten in het water.
Deze aflevering van De Avondetappe is op zaterdag 5 juli 2025 om 23:15 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1
09:33Terugkijken: Jamai brengt Schindler's List opnieuw tot leven in Maestro