TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na vier weken voetbal zijn er van de 32 landen die mee deden nog maar twee over. Frankrijk en Argentinië staan vandaag in de finale en strijden om het wereldkampioenschap.
Het is de clash tussen Mbappé en Messi. Frankrijk is de huidige wereldkampioen en wil deze titel natuurlijk graag behouden. De halve finale tegen Marokko was, ondanks de 2-0 winst, geen makkelijke pot. De Fransen moeten dan ook flink aan de bak om het Argentinië van Messi tegen te houden.
De laatste keer dat Argentinië wereldkampioen werd is alweer even geleden. In 1986 wonnen de Argentijnen van Mexico. Voor hen is het dus wel weer tijd voor de titel en Lionel Messi moet daarvoor gaan zorgen. Voor hem is het daarnaast zijn laatste WK, dus gemotiveerder kan hij niet zijn.
Het belooft in ieder geval een spannende strijd te worden. Kroont Frankrijk zich voor de tweede keer op rij als wereldkampioen of verpest Argentinië dat feestje?
Videoland deelt spectaculaire trailer van Tonnano
10:39Dit programma vervangt Het MAX Orkest op de zondagavond
09:56Nick Toet vervangt Janny van der Heijden in Heel Holland Bakt Kids
09:00De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich groen en geel aan onduidelijke Rob in B&B Vol Liefde
08:36Deze BN’ers zijn te zien in het nieuwe seizoen van Casa di Beau