TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na vier weken voetbal zijn er van de 32 landen die mee deden nog maar twee over. Frankrijk en Argentinië staan vandaag in de finale en strijden om het wereldkampioenschap.
Het is de clash tussen Mbappé en Messi. Frankrijk is de huidige wereldkampioen en wil deze titel natuurlijk graag behouden. De halve finale tegen Marokko was, ondanks de 2-0 winst, geen makkelijke pot. De Fransen moeten dan ook flink aan de bak om het Argentinië van Messi tegen te houden.
De laatste keer dat Argentinië wereldkampioen werd is alweer even geleden. In 1986 wonnen de Argentijnen van Mexico. Voor hen is het dus wel weer tijd voor de titel en Lionel Messi moet daarvoor gaan zorgen. Voor hem is het daarnaast zijn laatste WK, dus gemotiveerder kan hij niet zijn.
Het belooft in ieder geval een spannende strijd te worden. Kroont Frankrijk zich voor de tweede keer op rij als wereldkampioen of verpest Argentinië dat feestje?
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival