TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Berend Veneberg, Ted van der Parre en Wout Zijlstra zijn allemaal bekende namen die in het verleden de sterkste man van Nederland werden. Kelvin de Ruiter is de man die tegenwoordig de zeges aaneenrijgt. De afgelopen vier edities schreef hij op zijn naam en ook dit keer in Deventer is deze krachtpatser van de partij.
De Ruiter, die ook al twee wereldtitels in het vrachtwagentrekken op zijn naam heeft staan, krijgt dit keer stevige concurrentie in de persoon van Kevin Hazeleger (30). 'De Hulk van Spakenburg' begon negen jaar geleden met fitness omdat hij wilde afvallen en kwam er toen al snel achter dat hij extreem sterk was. Hij ging vervolgens veel gezonder leven met als ultieme doel om de sterkste man van Nederlander te worden. Lukt hem dat?
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien