TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Berend Veneberg, Ted van der Parre en Wout Zijlstra zijn allemaal bekende namen die in het verleden de sterkste man van Nederland werden. Kelvin de Ruiter is de man die tegenwoordig de zeges aaneenrijgt. De afgelopen vier edities schreef hij op zijn naam en ook dit keer in Deventer is deze krachtpatser van de partij.
De Ruiter, die ook al twee wereldtitels in het vrachtwagentrekken op zijn naam heeft staan, krijgt dit keer stevige concurrentie in de persoon van Kevin Hazeleger (30). 'De Hulk van Spakenburg' begon negen jaar geleden met fitness omdat hij wilde afvallen en kwam er toen al snel achter dat hij extreem sterk was. Hij ging vervolgens veel gezonder leven met als ultieme doel om de sterkste man van Nederlander te worden. Lukt hem dat?
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten